Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiús vagy lányos pocak...

A fiús vagy lányos pocak szebb szerintetek? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Persze tudom nem választás kérdése, csak érdekel :)


köszi!!!


2013. máj. 29. 10:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és oda írnátok miért tetszik ez vagy az jobban :) köszi
2013. máj. 29. 10:50
 2/19 anonim ***** válasza:

Amikor a kislányommal voltam kismama akkor lányos,most hogy a kisfiammal így meg a fiús ;)

Mindkettő szép,mert minden kismama szép és mert aki bent van az i szép mindenkinek a sajátja..18-19 hetes

2013. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Aki tud különbséget tenni ránézésre, az egy médium :))

Amikor a kislányommal voltam várandós sok okos mindig találgatta, hogy biztos fiú, meg ikrek és hasonló baromságokat, én meg csak mosolyogtam rajtuk.

Hidd el, hogy amit mondanak, hogy ilyen vagy olyan egy fiús pocak, az kb. minden második lányos pocakra is elmondható.

2013. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mi a különbség a 2 között, mert szerintem nincs külön fiús lányos pocak, ez csak egy népi hiedelem féleség :)
2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Mivel ilyen "pocaktípusok" nem léteznek, ezért szerintem ennek semmi értelme. Alkati kérdés, teljesen egyéni, kinek-milyen a pocakja. Nekem kerek és fiam lesz. Felesleges falusi legendákban ennyire elmerülni. Minden kismama szép.
2013. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem mindenki értette meg hogy a kérdésem mi lett volna..alényeg hogy a helyesebb vagy kerekebb pocak szebb szerintetek? Nyilván nem a nèpi hiedelmekre adok, csupán a forma miatt írtam a fiús , lányos pocakot..
2013. máj. 29. 11:05
 7/19 A kérdező kommentje:
Hegyesebb akart lenni
2013. máj. 29. 11:06
 8/19 A kérdező kommentje:

úgy is kérdezhettem volna hogy ha választani lehetne melyik pocakformát választanád ?


- kerkebb, kicsit szélesebb


-csúcsosabb, oldalra nem terjedő pocakot...

2013. máj. 29. 11:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a csúcsosabb jobban tetszik :-)
2013. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kerekebb szélesebb:)

Bár, a pocim nem terjed nagyon oldalra, és még derekam is van:)

Kislányt várok, és a sajátom nagyon tetszik:))

23hkm

2013. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!