Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules utan hany hettel...

Szules utan hany hettel szunik meg a verzes, mikor kezd alabb hagyni, mikortol lehet futni menni, es nem befolyasolja a futas a szoptatast, hogy mondjuk nem tesz jot a mellnek a razkodas?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez mindenkinél változó, 3-4-5-6 hét kinél mennyi,nekem 5hétig tartott de utolsó 1-1,5 hétben már gyenge vérzésem volt.

A futásról annyit, hogy nem tudom mennyi kedved lesz baba mellett ilyen korán futni menni, + nem tudom van e igazság alapja, de én azt hallottam, hogy az erőteljesebb sporttól (pl:futás), változik a tej íze, vagyis befolyásolja.


(lehet nem igy van, csak leírtam...hátha mégis igaz és segít, mondjuk nekem eszemben sem volt futni, tehát annyira nem foglalkoztatott :))

2009. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene futnod, legalábbis addig nem míg rendesen helyre nem jössz és kipihentnek nem érzed magad. Nagyon fontos a szülés után, hogy sokat pihenj, mert befolyásolja a tejtermelést. Majd meglátod, ha megszülsz azt sem tudod majd hova kapj, nem hogy futni menj.
2009. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En szules utan ket hetig vereztem intenziven, de csokkeno volt a mennyiseg, az elso napokban volt rengeteg. Utana mar mensi szeru volt, neha tobb. Majd volt olyan, hogy fel napon at semmi, majd ismet vereztem. Harom het utan mult el teljesen.

Nekem sajnos a tejem nem indult be, az elotejem is elapadt szules utan ket hettel, de ot hetig probaltam csinalni valamit, fejtem, szoptattam, ettem, ittam, szedtem a csodaszereket. Akkor sem volt meg, ugyhogy elkezdtem tornazni. Orvossal en megnezettem magam elotte, hogy visszahuzodott-e a mehem, a belso szerveim visszakerultek-e helyukre, csak igy mertem elkezdeni a tornat. Szerintem ezt te is vard meg.

En az otthoni dvd-s aerobikot tudtam csak megvalositani, mert nem volt, aki vigyazzon a babamra, amig szabadban sportolok.

A futasrol csak kozvetve van "tapasztalatom". Az egyik baratnom futott szoptatas alatt, a dokija sem ellenezte, nem is volt gond, legalabbis masfel eves a babaja, hat honapig kizarolag szopott es meg mindig szopik reggel es este. Szoval neki nem csokkent, de a dokija adott neki tippeket: aprankent kellett visszaszoktatnia magat a futashoz, eleinte nagy setak temposan, egyre tobb, egyre temposabban, majd seta es kocogas felvaltva, vegul csak kocogas. Nem izomolo tempoban, hanem szepen vezette ra a testet. Mindig kozvetlenul szoptatas utan kezdte a leheto leguresebb mellekkel es egy nagyon-nagyon jo minosegu sportmelltartoban, hogy a tartoszalagok veletlenul se seruljenek.

2009. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!