Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Született valakinek 6 ujjal a...

Született valakinek 6 ujjal a kisbabája?

Figyelt kérdés
A legutóbbi uh-n 6 ujjat láttak a kezén. Mi lehet ez?
2009. okt. 8. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi nagy gond, genetikai eltérés. Főleg akkor fordul elő, ha volt már ilyen egy közeli felmenőjénél.Semmit nem befolyásol és jobb, mintha egy ujja hiányozna...

2009. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezzel paráztattak folyton. Mindig 6 ujjat láttak uh-n aztán teljesen normális 5 ujj/kéz-lábbal született a lányom. AMúgy ha jól tudom leoperálják a felesleges ujjacskát és olyan lesz a keze mint másnak.
2009. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor régen, az aki 6 ujjal született az kiváltságos volt, bizonyos természetfeletti hatalmat tulajdonítottak neki és általában sámán lett :)

De ne aggódj, lehet rosszul látták az uh-n. De ha mégsem, akkor biztosan eltávolítják és nem lesz gondja vele.

2009. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabám nem, de én hat újjal születtem.
2009. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Ahogy a második is írta, leoperálják a felesleges ujjat.

Nincs semmi gond. Bár nekem a helye még mindig megvan. Egy kis kör alakú dudor van a bal kezem kisújján. :)

2009. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugtattatok. A 12 heti uh láttak 6 ujjat mindkét kezén de jövő héten újra megnézik.
2009. okt. 8. 11:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Engen most azzal paráztatnak, hogy csináltassam meg a magzatvíz mintavételt emiatt. Szerintetek érdemes lenne?
2009. okt. 8. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt mondják akkor mindenféleképp. 1-3% végződik csak vetéléssel és az is csak a bajos terhességek közé tartozik. Legalább 100%ra tudod hogy semmi baja nincs és majd a mintából a nemét(1000%ra így nem tévednek!) is ha még nem tudod! 8-10 perces eljárás az egész, hason keresztül szúrnak meg egy tűvel. Nem fáj csak egy kicsit kellemetlen közben a babát figyelheted végig mert uh-al nézik hogy hol járnak.
2009. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek úgy kb. az egész családjának 6 újja van (volt), csak nekik a lábukon. Barátnőmnek is, mind a két lábán. Azt hiszem fél éves volt, amikor levették neki. Csak a heg látszik, rendes cipőket hord.
2009. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szia a én is hat ujjakakkal születtem a két kezemen meg a két lábaimon is 6ujjam volt. ebből kifolyolag hogy tőbben is irták hogy tehetségessebek vagyunk van benne igaság sok mindent megérzek néha olyat is amire nem gondolnák. amugy nem okoz gondot a hat uj ne szégyeljétek nekem se okoz gondott ettől ne félj hogy lenéznek mert hat ujjad van ép elenkezőleg csodálkoznak rajta az emberek. ettél fűgetlenűl én is rendes családi életet élek... ha van kérdésetek hozzám fordulhattok bátran sziasztok. űdvőzlet egy hatujju embertől.
2010. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!