Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült mar valakinek, hogy...

Sikerült mar valakinek, hogy egy adott datumra koncentralt, es valoban akkor született meg a babaja?

Figyelt kérdés
Vagy a babaval sikerült megbeszelnie az adott napot?
2009. júl. 7. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Én arra a bizonyos hétvégére koncentráltam, hát be is jött :)

Mindenképpen ragaszkodtam, hogy hétvége legyen, hogy otthon legyen a férjem, ne legyen nagy forgalom, amíg utazunk a kórházba, és a barátnőm is otthon volt, ő vitt be minket.

Inkább a szombatra koncentráltam, de vasárnap lett belőle, de az se rossz :)

Amúgy 39+3.hétre szültem!

Szombaton még nem volt semmi, de annyira rákészültem, hogy akkor majd holnap. Szombat este hajmosás, szőrtelenítés, csomag teljes összepakolása, körömvágás, stb, mondtam a férjemnek, hogy na kész vagyok, mehetünk szülni. Pár óra múlva tényleg beindult :)

2009. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én megbeszéltem vele,hogy csak vasárnap szülessen meg, bár egy héttel előbre kértem tőle, de csak köv. hét vasárnap bújt ki:)
2009. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

szia!


Én megbeszéltem kisfiammal, hogy szeretném, ha még bika jegyű lenne ( a kiírás szerint ikrek). És a kis huncut hát nem megszületett a bika határán majdnem; mikor még előtte a doki 1 héttel azt mondta, hogy ebből pár hétig nem lesz szülés ?!:DD

2009. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem akartam sokat kórházban lenni így megbeszéltem fiammal is és később lányommal is,hogy aznap szeretném ha indulnának amikor a doki befektet.Mindkét esetben így is lett!3.babánál is ezt fogom tenni:)
2009. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Én is beszélgetek vele, de majd meglátjuk, összejön-e.

Mindenesetre a kolléganőm is próbálkozott ezzel: febr. 2-re volt kiírva és hónapokkal szülés előtt megmondta, hogy ő jan. 23-án fog szülni. Amilyen céltudatos és határoztott nő, ki is néztük belőle, hogy kontrolálni tudja az agyát és a szülést. De végül febr. 5-én bújt ki a babája. S ráadásul kislány. S a hiedelmek szerint a fiúk szeretnek inkább utolsó percekig bent lenni...:-)

2009. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: Nem értem mi a f..ért kellett lepontozni... Sok állatnak nincs jobb dolga??
2009. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok. Ezt én sem értem.

Semmi sértőt nem írtunk...

De legyen boldog, ha valakit ez elégít ki!

2009. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna válaszolni, de látva az előzményeket inkább nem.

Nem értem.... ???????

2009. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontoztak :( Első vagyok, mi rosszat írtam :S
2009. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Haragszom a lepontozokra, föleg, hogy pont az en topicomba tettek be a "labukat", valamit jo lenne valamit kitalalni ellenük. En a magam reszeröl amugy felpontoztam mindenkit. Enyhe vigasz, tudom. Megegyszer : sajnalom, es remelem nem lesz gyakori az ilyen jellegü "tamadas" a reszükröl... :)

2009. júl. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!