Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik a 12. hetes...

Hogy zajlik a 12. hetes genetikai uh a Pécsi Klinikán (Édesanyák útja)? Alaposak, odafigyelnek mindenre? Ha esetleg gond van mindjárt elmondják? Adnak képet a babáról ha kérek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak képet és nem mondtak semmit!teljesen személytelen volt és futószalagon mennek a kismamák!Biztos megnézte a doki rendesen de nem mertem még kérdezni sem mert olyan volt a hangulat!!Remélem neked kellemesebb élmény lesz,majd írd meg milyen volt!
2009. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, most nem nyugtattál meg. De azért papírt kaptál ugye, amivel a dokihoz és a védőnőhöz el tudtál menni? Apuka bent lehetett?
2009. okt. 9. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha van magándokid, kérd meg, hogy ő csinálja. Nekem mindig így volt. Mindent megmutatott, elmondott, képet és videót is lehet kérni, persze nem ingyen.


Ha idegen doki vizsgál, jó hogy személytelen, akkor lát először. Persze attól még elmondhatna mindent. Én feltétlenül kérdeznék, jogom van hozzá.

2009. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Papírt kaptam,abba leírt mindent és az apuka nem volt bent de szerintem bemehet.A doki nem először látott de ha először lát is legyen kicsit kedvesebb vagy ha unja menjen el portásnak!Nem hiszem,hogy ez magyarázat ha 1 orvos flegma és elutasító!Mondjon csak annyit,hogy szépen fejlődik és minden rendben!
2009. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,hogy van magán dokim de ezt ő nem csinálhatja mert ez genetikai ultrahang!
2009. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a magándokim végezte a genetikai Uh-t.
2009. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mindenki mondja, hogy milyen bunkók ott. Én 1hete voltam és a doki nagyon jó fej volt. Meg az asszisztens is. Pedig még féltem, hogy bunkók lesznek, mert már majdnem vége volt a rendelésnek. Elmondta, hogy a korának megfelelően fejlődik. Sőt még azt is megmondta hogy kisfiú lesz.
2010. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!