Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen, még csak 84,5mm a...

35 hetesen, még csak 84,5mm a BPD-je a babámnak (kb 33 hetesnek felel meg) , a combcsont hossza viszont 37 hétnek megfelelő 74 mm. Eléggé aggódom, mitől lehet lemaradva a Bpd mérete?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem a múltkor a hasa volt nagy a babámnak, ezért 2hét múlva újra megnézte a doki.akkor meg minden rendben volt.sajnos ezek az u.h.- is tévedhetnek.

és azt mondta az orvosom, ha a feje nagyobb az a "baj", más nem.

nézzétek meg 2hét múlva újra

szintén 35hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az en babamnak a fej merete volt ket hettel nagyobb mint a tobbi testresze.A doki szerint minden remnben,utana fejlodik minden..
2008. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


Ne idegeskedj ezeken a bagatell "eltéréseken".

Az egyik uh-os gép ilyenre van beállítva, a másik olyanra.

A bébid teljesen egészséges, szép baba.

Ne számolgass, hasonlítgass...hülyeség.

Nincs lemaradva, és nem is nőtt túl..:))

Lehet csak a doki nem mérte jól..Abszolút felesleges emiatt idegeskedni.

Ha több hónapos lemaradást igazolna az uh, akkor aggódhatnál, de pár hetes diffin felesleges.


Nyugi, örülj a babának, simizd, beszélj hozzá, nyugtasd meg hogy nagyon szeretitek, és mindenki nagyon várja!..:))


Grat. a babához!

2008. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam ultrahangon, nálam pont fordítva volt: a BPD 3 héttel idősebb értéket mutatott, mint a combcsont. Az orvosom, aki nagy ultrahangos szaktekintély, azt mondta, minden teljesen normális, a mért eredmények gépfüggőek is. Mivel ez a 3. babám, tudom, hogy minden baba másképp fejlődik, és tényleg nem érdemes összehasonlítgatni az adatokat. Az orvos úgyis mondaná, ha gond lenne, úgyhogy ne aggódj! Legalább könnyebben kifér, ha nem olyan óriási a feje! Minden jót a babához!
2008. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, végül is a dokim szerint az átlagértéken belül van még a BPD mérete, bár annak a legalján, szerinte sincs gond és én is remélem, hogy így van. Csak az ember mindig talál valami aggódni valót :(
2008. jún. 20. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám BPD-je 93 mm, ami 38 hetes babának felel meg. Na én most még csak 33 vagyok. Pont ma nézte a doki, és ennek ellenére is azt mondta, hogy minden rendben, a babák nem egyenletesen fejlődnek, mire kibújik, mindene tökéletes méretű lesz. Szóval nyugodj meg, ezek a méretek össze fognak még hangolódni.
2008. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!