Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamák, nektek is...

8 hetes kismamák, nektek is sűrűn kell menni pisilni? Én állandóan wc-re járok, de mégis nagyon kevés jön, inkább azt érzem, hogy mindig tele a hólyagom. Ezen kívül felvagyok puffadva, és persze semmilyen kaja sem esik jól. Ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor megyek sűrbben, ha többet iszom.

A puffadás az erőteljes. Az elején úgy fájt a hasam, mintha meg akarna jönni, mára ez váltott olyan szorító, húzódó érzésre. A mindjárt megjön érzés, csak akkor van ha sokáig fekszem és felkelek. A mellem fájogat, estére bedurran, illetve érzékeny lesz, mintha izomláz lenne benne. Kellemes, azelőtt mindig erre vágytam, hogy a baba miatt fájjon. :) Hányingerem reggel nincs, viszont délután rámjön, olyankor nehéz visszatartani,hogy ne jöjjön ki.

Enni alig bírok, és nem esik jól semmi. :) 4 kilót fogytam. És ma voltam ultrahangon, 14.7 mm a baba. :)

2009. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is többet járok pisilni és éjjel is fel kell kelnem emiatt 2x is. A puffadás nálam is elég erőteljes.Sokszor olyan, mintha nem is 8 hetes lennék, hanem min. 20.Émelygés van reggel is és napközben is és folyton álmos vagyok.Mindezekkel együtt viszont még mindig szerencsésebbnek érzem magam, mert nem kell állandóan feküdnöm hányás miatt stb... és el tudom végezni a napi teendőimet is.Van már két gyermekem s velük sem voltam ennél rosszabbul.Remélem így is marad.Szép napot!
2009. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyentájt 20 percenként mentem, és éjjelente is úgy óránként. Kb. 2 hétig tartott, karikás szemekkel.

De elmúlik, nyudi.

2009. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8+4 hetes vagyok, többször járok pipilni, de több is jön! Puffadás van, a pocim is nőtt már. Émelygés van, néha reggel ki is dobom, de nem jellemző. Egy dekát sem híztam még. Semmi nem esik jól, de tömöm magamba a kaját, mert KELL a vitamin. Csak azért eszem, magam miatt egy falat sem menne le. Ja és pityergek is néha apróságokon. :) Én 20mm körül járok most.
2009. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak napok, amikor én is óránként járok, más napokon pedig kibírok több, mint 2 órát is. A hányinger is ilyen, van hogy reggel jön éhgyomorra, van, hogy délelőtt vagy reggeli után... és az sem mindennap.

De ezeket szívesen vállalja az ember lánya, mert a végeredmény számít!:)

2009. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!