Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan éhes vagyok, eszek...

Állandóan éhes vagyok, eszek rendesen utána 5perc és újra éhes vagyok. Ha tudnék akkor egész nap csak ennék! Persze, amikor többet eszek, fáj is a gyomorszájam és a gyomrom, ti hogy kezelitek ezt? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez természetes... én is sokkal többet eszem és jobban oda is figyelek az evésre, mióta babát várok! Bár vannak könnyebb napok, de van olyan is, amikor szívem szerint mindent kiennék a hűtőből :) Nem vagy egyedül...
2011. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Hányadik hétben jársz?

Én pont így voltam az első terhességemnél - de nekem (utólag) megállapították hogy a vitamin okoz nekem farkas étvágyat.

Egyébként így lett a hízás 25 kg a végére.

Mostmár okosabban csinálom, és csak ritkán veszek be vitamint, és főképp csak a terhesség elején.

2011. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19+3h vagyok! Szedek vitamint, már az elejétől, de csak pár napja van rajtam ez az őrületes éhség!!!! Biztos kell a táplálék a babónak, ami nem bsj, sőt! Csak nem valami jó érzés állandóan enni!:S És reméltem, h megnyugtattok, és tudtok valami tippet! :)
2011. okt. 31. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig érthető, hogy gyakrabban megéhezel, még ha a "2 helyett kell enni" közhely nem is igaz 100%-ig. Kicsit át kellene gondolnod az étrendedet, bár azt nem írtad, hogy mit és mennyit eszel. Nemterheseknél is gyakori, hogy pukkadásig eszik magukat valami olyasmivel, aminek a tápértéke 0, max megtölti az ember nyomrát ballaszt anyaggal. Rá 1-2 órával pedig szédelegnek az éhségtől.

Sok rostos étel, nyers zöldség és gyümölcs, tejtermékek, fehér húsok, teljes kiörlésű pékáruk. Ezek "munkára fogják" a gyomrodat is, mert idő kell a megemésztésükhöz, tehát nem leszel folyton éhes. Sok a vitamin és a hasznos tápanyag bennük, és nem mellesleg nem szedsz fel felesleges túlsúlyt.

2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok. Én 16 hetesen kezdtem el szedni a MagneB6-ot, nekem attól lett étvágyam, már mást szedek de nem múlott el az étvágy, a magnéziumot meg muszáj szednem(görcsölök). Azóta viszont nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek, sajnos van eredménye is.. +12 kiló, csíkos fenék és combok..:(

Iszonyatosan szenvedek, hogy ne egyek ennyit, de egyszerűen képtelen vagyok.. Képes vagyok megenni ebéd után 3 nagy almát rá 1 órára majd éhen halok és mindegy, hogy mit eszek... Minden eredményem jó nekem is, egyszerűen csak "zabálnom kell":(

Nagyon rosszul érzem magam, próbáltam már ezeket a kismama diétákat, kenyér helyett puffasztott-rizst eszek, sok sok zöldség, gyümölcs, csak csirke és pulyka húst eszek(a terhesség előtt sem ettem meg a disznót se a marhát) de hát semmi eredménye.. Majd leadom a terhesség után..:(

2011. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:09 vagyok

28 hetes vagyok

2011. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aerobik edző vagyok, és nagyon tudatosan étkezem, így nem eszek "szemetet"! Én is szedem a magne citricit, lehet igazad lehet, mert napi 3-4 szemet eszek belőle (én is görcsölök) :( se mozgás, semmi a terhességem eleje óta :S Ami persze a baba miatt nem érdekel, csak hát ugye ennyit enni!!!!!????? Remélem túléljük! :) Neked pedig kitartást, ne légy elkeseredve, utána majd lesz idő leadni!!!!!
2011. nov. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!