Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem, ma már...

Tegnap teszteltem, ma már éreztem/érzem hogy mozog! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 és fél éves fiam, ugyhogy ez nem az első terhességem, de elég rémisztő!

A menzeszem nekem hol van hol nincs igy az nem tünt fel hogy kimaradt (hormon gondjaim vannak, az első gyerek elött az orvos azt mondta nagyon kicsi az esély hogy terhes legyek!)

Egy 3-4 hete nagyon sűrűn jártam pisilni, mire vettem volna tesztet addigra elmúlt, és jött is a gyenge menzesz görcs azt hittem meg fog jönni. Rá pár napra jött a cici fájdalom és érzékenység.

Rá egy hétre a haspuffadás. És szerda reggel a rosszullét. Elmentem vettem egy tesztet tegnap ami pozitiv lett!


Nem pont igy szerettük volna a testvért, nekem még nincs munkám, mert a fiam most szokik be az oviba. Apa nagyon megijedt és kétségbeesett hogy most mi lesz? Tudom hogy ahol egy gyerek elfér ott elfér mégegy, de én szerettem volna elmenni dolgozni, igy ugy döntöttünk hogy abortusz lesz a vége:( A sziv és az ész harcol...Nincs jó megoldás!


De...Ma éreztem többször is hogy mocorog! Létezik hogy ennyire későn vettem észre, és kifutottunk az időből? Szerintetek?


Kicsit kétségbe vagyunk esve....


2013. jún. 8. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
38%
az ott egy kis ember, és van lelke. megérezte, hogy el akarjátok tenni láb alól. hidd el, ő már ismer téged...
2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz csak a kérdésekre koncentrálni, mert annyi mondanivalója lenne ilyenkor az embernek, de nyilván már eldöntöttétek, nem ezért írtál. Szerintem nem a babát érzed. 12 hétig lehet elvetetni - kvázi indoklás nélkül, érezni meg még második gyereknél se nagyon lehet elvileg 16. hét előtt. Szerintem nem a babát érezted, de mielőbb menj el nődokihoz, ő megmondja a méretei alapján, mekkora. Nem emlékszel mikor volt az utolsó mensid?
2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
68%
Előfordulhat, de szerintem ezt inkább csak pszichésen érezted az abortuszra készülés miatt.
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Én a 22. hétig megintcsak nem éreztem a második babámat, hogy mozog. vagyis azt hittem hogy azt érzem sokszor, hogy mozog, de mégsem volt az. :( Szóval hacsak szemmel nem láthatóan nagy a pocakod, akkor nem valószínű hogy a babád érezted. Legalábbis ez az én véleményem, de természetesen vannak kivételek.

Sajnálom hogy ilyen döntést kellett hoznod, de bizonyára meg van/volt az oka.

Sok sikert a továbbiakban és fel a fejjel!

2013. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó menzeszed?

A legjobb lenne minél előbb felkeresned az orvost, mert lehet, máris kicsúsztatok az időből.

Ha pedig kicsúsztatok, a genetikai vizsgálatok akkor is fontosak, azok pedig időhöz kötöttek.

2013. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem azért döntöttem/döntöttünk igy mert ezt élvezem hogy abortuszra kell mennem. :(( Higgyétek el hogy nagyon nehéz:( És két napot már végigbőgtem, mert fáj!! De nem tudok mást csinálni:(


A menzeszem februárba volt meg utoljára, márciusba volt 3 nap barnázásom, de mivel ez nálam megszokott igy nem foglalkoztam vele.


Nem vagyok egy vékony alkat sőt! Nem szépitem kövér vagyok, igy az sem nagyon tünt fel hogy nőtt a hasam (amugy a gyomor résznél nőtt, de az lehet hizás miatt is)


A fiam 15 hetes korába mozdult meg először...

2013. jún. 8. 22:32
 7/77 anonim ***** válasza:
6%

6-7 hetes terhességet, Nem érezhetsz!!!! Ez 100%. Inkább pszichésen "érzed" esetleg a beleid működését.

24+1hkm

2013. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
78%
A kerdezo biztos hogy nem 6-7 hetes...Hiszena tunetek hetek ota tartanak.Es mint irta februarban volt meg neki utoljara!De ha a barnazas amrciusban volt meg az is lehet az utolso..Igy mar tob mint 3 honapos..Mindenkeppen menj el orvoshoz,akkor majd eldontheted/donthetitek hogy mi legyen!Ja es en is mar a babamat a 15.heten ereztem..30hkm
2013. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Hétfőn reggel orvossal kezdünk...Addig meg izgulunk.


Szép estét mindenkinek!

2013. jún. 8. 22:54
 10/77 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi mit mondott az orvos
2013. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!