Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 éve abortuszm volt. Most...

Szandra000 kérdése:

4 éve abortuszm volt. Most kismama vagyok. De kimaradt a mensim és mentem is dokihoz, pozítivat teszteltem de a hüvelyi Uh-n nem látta hogy lenne valami! Mennyi az esélye hogy méhen kívüli terhes vagyok? NAgyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány hetesen voltál dokinál... 4-5 hét között még nem igen látnak semmit.. nekem 5 hetesen láttak petezsákot, 6 hetesen embriócsomót, 7 hetesen vert a szíve.. Szóval attól függ hány hetesen voltál dokinál...
2013. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára? Ha egyből a kimaradt menses után mentél, akkor még semmit sem lehet látni. Ne ess kétségbe, próbálj megnyugodni. Gondolom visszahívott kontroll vizsgálatra, de ha nem, akkor 2 hét múlva menj vissza. Az se rémisszen meg, hogy ilyenkor ráírják a papírra, hogy méhen kívüli terhesség nem kizárható vagy embió biztonsággal nem azonosítható meg ilyenek. Ilyen korai szakaszban még ez a rendjén való.
2013. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11-én kellett volna mensimnek lennie nem volt,vettem tesztet kijött a 2 csík. igaz a második halvány volt.most kedden voltam dokinál.
2013. máj. 17. 10:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek nehogy méhen kivüli legyen!!! A labor kimutatta a terhességet,kedden kell mennem UH-ra
2013. máj. 17. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon korán voltál dokinál, ha minden rendben ráérsz a 6.-7.hét körül menni!

azaz kb 2hét múlva

2013. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt abortuszom. Amikor a fiammal terhes lettem, nem mentem el orvoshoz túl korán, a 10. hét körül voltam, akkor már látszott.
2013. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, attól mert volt egy abortuszod az még nem jelent semmit.
2013. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!