Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki Utrogestant használ...

Van aki Utrogestant használ és úgy is barnázik?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok és még mindig barnázok időnként, enyhe görcsökkel. Barnázás miatt már 3x voltam bent a kórházban,eddig minden rendben volt,nem látták mitől van. A barnázás mindig a görcsök után jelentkezik.

Volt még így valaki?


máj. 22. 14:04
 1/6 anonim válasza:
Igen, nekem először csak görcsök voltak, arra kaptam az Utrogestant, már kb két hete szedtem mikor barnáztam, persze jól megijedtem, doktornő egyből fogadott és még aznap kaptam progeszteron injekciót. Majd egy nap szünet, megint injekció, megint egy nap szünet és utána injekció, ez idő alatt nem kellett szednem az utrogestant. De aztán újra folytattam rendesen. Ez a 3 injekció nagyobb adag progeszteron volt mint az utrogestanban van és egyből segített is, azóta nem jött vissza, ma már 23 hetes vagyok, görcsök még néha vannak, de az inkább olyan méh növekedésből adódó görcsök vagy épp ha rosszul mozdulok, hosszabb ideig állok, tehát nem vészes. Ja, az injekció csíp mert olajos a szérum.
máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja, előző válaszoló vagyok, nekem a terhességem elején egy apró hematómát is látott a doktornő, de az elmúlt 2-3 hét alatt.
máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen egy nagy vérrög tàvozot , mondom ok akkor itt vége,de nem :) 8 hetesen szintén mint egy jó nagy màj darab görcsök kíséretében. Kaptam progeszteront de a 13 hétig barnàztam. Elkezdtem a velfelm-et szedni mellé attól elmúlt 1 héten belül . Most vagyok 20 hetes de még mindig aggódom.
máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Néha még előfordul a barnázás. 10 hetes vagyok.
máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat . Jó ilyeneket olvasni,hogy nincs minden veszve. 2 missed ab műtétem volt,nem könnyű pozitívnak lenni.

Ti minden barnázásnál mentek dokihoz?

Én voltam 3x, azt mondták,hogy minden rendben. "Legszívesebben" az egész terhességet a kórházban tölteném 😂 na jó, ez azért így túlzás 😀


4es! Görcsölni is szoktál?

1es! Nekem ilyen injekciót nem említettek. 4*2 Utrogestant használok 🥴

máj. 22. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

4#


Görcsölni nem szoktam, de sokszor volt nagyobb mennyiségű barnázás. Ez már a 3. terhességem, mind ilyen volt. Mégis parázok, hogy nehogy most legyen valami baj. A harmadiknál is mentem párszor orvoshoz emiatt. 12. hét után elmúlt eddig mindegyiknél.

máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!