Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudom megbarátkoztatni...

Hogyan tudom megbarátkoztatni a párom gondolattal, hogy az egy nagyon jó dolog, hogy kislányunk lesz? Annyira bánt a reakciója!

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok és pár napja tudjuk, hogy kislány. Elötte nem is volt téma, hogy mit szeretnénk, de amióta megtudtuk, annyira maga alatt van a párom. Vártuk nagyon ezt a babát, sokmindent megtettünk, hogy megmaradjon (több vesztésem volt már) és eddig nagyon jó volt a kapcsolatunk. De ez most már rendesen fáj nekem, hogy így reagál. Próbálok kedves, türelmes maradni, vettem neki egy könyvet (Örülj, hogy lány), de most már ott vagyok, hogy nem bírom tovább, a sírás kerülget. Mit tehetek??
2009. okt. 9. 12:37
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Ja..és már azt is mondta, hogy rendesen szégyelli, hogy lánya lesz :(.
2009. okt. 9. 12:39
 2/44 anonim ***** válasza:
75%
nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Ha megszületik, a világ minden kincséért sem fogja adni.
2009. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, adj neki pár napot. Most egy picit csalódott, de ettől még ugyanúgy fogja szereti a lányát! Majd "megnyugszik", ne erőltesd.
2009. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
Elég szomorú, hogy ilyen..az én férjem ugyanilyen volt.De amikor 12 héttel a várt idő előtt majdnem meghaltunk és egy kg alatti lánya született, nagyon izgult érte, és később szerette is nagyon. (Ugyan pár hónapos volt a baba, mikor elhagyott minket, de nem azért mert lány)Hidd el, imádni fogja:)A lényeg az egészség!!!
2009. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
56%
SZÉGYELLI??????Te jó ég.Már ne haragudj de hogy mondhat ilyet?Hát én tuti h ugy kiosztottam volna ezert h azt nem tette volna zsebre.Nálunk is a párom mindig azt mondta bárki kérdezte h mit szeretne jobban fiút vagy lányt ő azt mondta mindegy csak egészséges fiú legyen.Na én a 18.heti Uh-ig mindig leszídtam h ne mondja ezt mert ha lány akkor mi lesz.gondoljon bele mit érzek én ilyenkor.Na megtudtuk a 18.heti Uh-n h LÁNY azóta teljesen kész van hozzá teszem a boldogságtól.Pláne ha kislány ruhákat lát.Próbálj esetleg vmi szép lányos rucit venni hátha attól elájul a te párod is és ugymond beletörödik.Sok sikert nektek.és boldog babavárást.
2009. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%

Szerelmes lesz belé amikor már meg lesz. Főleg hogy sokat próbálkoztok! Én páromnak azt mondtam viccesen amikor Ő is a fiút emlegette folyamatosan hogy: ha kislány lesz ba...meg ott hagyom, haza nem hozom, az nem a Tiéd, ha nem fogod szeretni nekem sem kell, Ha senki nem cserél velem egy kisfiúra akkor nem hozom haza. Ezt kétszer ellöttem levegővétel nélkül és azóta nem fiút emleget. Mostmár mikor mit. Még nem tudjuk mi lesz. Családtervezőhőz kéne elmenni lehet ebben is tud segíteni hogy másképp lássa. Mutogasd neki a kislányokat utcán bevásárlóközpontban hogy nézd milyen szép, milyen szép kis királylány de szépen van felöltöztetve, Én így igyekeztem kiütni azt hogy egyikhez jobban húzzon mint a másikhoz. Egy szép kislány is hamar változtathat. Szerintem.

Szorítok nagyon. Írjál majd hogy mi lett az eredmény nálatok. Menjetek el egy 4d-re hátha ott közelebb húzza a szíve szívhangot hallja az lehet meghatja Őt nagyon.

2009. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
50%

Hát elég bunkó, már bocsi. Az én párom lányt akart, fiú lett. De neki is nagyon örült. Mindenkinek van egy titkos vágya, amit elképzelt, milyen lesz, ha gyereke lesz. Ő nyilván az együtt pecázást és a vagyány kis csajozógépet képzelte el:-)

Ez úgyis addig tart, amíg a lány megszületik, hiszen akkor az apa szerelmes lesz. Nincs kivétel:-)

A férjem is tudom, titkon nagyon szeretné, ha a második lány lenne, de azt mondta, szuper lenne egy fiú is.

Szerintem ez el fog múlni néhány napon belül nála, ha makacsul kitart amellett, hogy neki nem lehet lánya, akkor érdemes elbeszélgetni vele egy kicsit. Mondjuk az ilyen beszólás miatt biztos lekevertem volna neki egyet.

2009. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
66%
13:00 ás vagyok. Nagyon jó "tanácsokat" adtak neked elöttem. Legyél egy kicsit türelmes Te is. Lehet Te is "csalódtál" volna egy kicsit ha valakit nagyon vársz de mégsem Ő jön. Próbáld megbeszélni vele ha nem megy akkor meg tényleg inkább valami külső segítség (családtervező, védőnő, hívd ki magatokhoz például amikor párod is otthon van és beszélgessenek egy kicsit feltünésmentesen)
2009. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat..nagyon kedvesek vagytok!! Mindegyik válaszon pityeregtem egy kicsit (hormonok és az elmúlt pár nap stresszei). Tudom, hogy bunko dolog, amiket mond, nekem is fáj. Főleg, ha ismernétek, hogy mennyire rendes ember és mennyire szépen bánik velem. Talan belejátszik, hogy a tesőjáék is babát várnak (nincs jó kapcsolatuk) és az öccse nagyon nagyon fiút akar, hogy ők vigyék tovább a családi nevet. Mi eddig nevettünk rajta, de lehet, hogy őt titokban ő is belement ebbe a hülye játékba :(.
2009. okt. 9. 13:15
 10/44 anonim ***** válasza:
85%

Ganxsta Zoli azt mondta: "MINDEN RENDES EMBER ELSŐ FIA - LÁNY"

Fel a fejjel, úgyis szerelmes lesz belé :)

2009. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!