Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes vinni a kórházba...

Érdemes vinni a kórházba eldobható Tena bugyit? Honnan tudom, milyen méret? (Itt is m-l. Stb méretezés van? )

Figyelt kérdés
A patikában ajánlották ma.
2009. okt. 9. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki kérdezte, de a Tena mini az semmire sem jó. Extra kell, mert dől a lé sajna.
2009. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon drága gyógyszertárban vásároltál. Nálunk tegnap is még 1400ft volt a Tena betét (Tena Lady extra) és támogatja az egészségpénztár, a barátnőm vette a kórházi csomagjába.

Én normál bugyiba tettem a tenát, és arra húztam rá a hálós bugyit. Nagyon kényelmes volt, nem féltem, hogy éjjel elmozdul. Nekem kellett a 30db az első pár napra, már csak a gátsebem miatt is, mert jó puha ez a betét, és jobban le tud ülni az ember a seb miatt. Most már elég a sima always betét.


2hetes baba anyukája

2009. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez egy budapesti patika? Mert ha igen, megírnád a címét? Ugyanis itt Bp-en az egyik helyen a nagy csomag (30as?) 2400 ft a másik helyen, ahol vettem, ott 2300 ft. Szóval ha bp-i hely, akkor érdekelne! Köszi! ;)
2009. okt. 18. 08:15
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha még olvasod: csak tapasztalat

Nem tudom, nálunk mennyi volt, mert mást is vettem mellette, így is úgy is meg kellett volna vennem, meg ep-ra vettem a 30-as extra csomagot. De kibontottad már? Én elfeleztem, mert ha ezt berakom a bőröndbe, már tele is van. Egyenlőre elég a 15 db. De én úgy nevettem, mikor megláttam hogy mekkora :o))) A babusnak nem lesz ekkora pelenkája :o) de ha kell, hát kell.


Amit akartam: Vettem hozzá bugyit is: M-eset, kipróbálásra, amúgy m-eseket hordok, de nem lett jó, mert combiban kicsit szűk. Mondjuk nekem kicsit vastagabb a belső combim, de a hajlatban kicsit vág. Elhasználom, mert annyira nem szörnyű, de veszek még egy L-es csomagot is.

Szóval ha még bugyit nem vettél, szerintem próbálj meg egy méretet és ha jó, utána vegyél esetleg mégegyet, ha kell.

2009. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm! ;)
2009. okt. 19. 09:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Én anno dm-ben vettem eldobható bugyit(azt hiszem saját termékük..) 5vagy 6 db van benne.Nagyon praktikus és hiába a kínaiban is van ,úgy sem mosogatnád azt sem sztem és árban kb ott van,hogy 100ftra jött ki egy db..

Én is mosolyogtam a maxi betéten anno és hagytam magamat rábeszélni a gyógyszertárba a normálra,jól meg is szívtam és a férjem rohangált venni maxit vagy extrát vagy milyen néven fut,mert kellett.el sem tudtam képzelni,hogy így is vérezhet az ember..a legnagyobbat is óránként cserélgettem...másnaptól,mert előzőleg óriási kh-zi felnőtt pelust kaptam-császár miatt...szval kell a nagy betét.Bugyiból meg nyugodtan vegyél nagyobbat is akár egy mérettel,mert nem teljesen olyanok ezek mint a normál-még combtőnél is gumis kicsit..szval ha m-es vagy akkor az lest is megveheted..néha változik a mérete is amúgy benne...én amúgy most a teszveszen vettem fillérekért ilyesmit..

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ, már azóta megszültem és bevált a TENA, köszi még1* mindenkinek.
2010. júl. 30. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!