Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira ideges vagyok, félek...

Annyira ideges vagyok, félek is, hogy császár lesz a vége. Volt valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Rossz a szemem, rövidlátó vagyok, szemtengely ferdüléssel és egy születési rendellenesség miatt valami gond van a retinával is. Ma megyek a szemészhez, hogy eldöntse, szülhetek-e természetesen. Nagyon nem szeretnék császármetszést, de lehet az lesz a vége.

2013. jún. 10. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is próbálj megnyugodni. Majd a szemész megmondja, hogy a szemed állapota kibírja-e majd az erőlködést. Nem lesz semmi gond, hidd el! Csak pozitív hozzáállás kell! Én is szemüveges vagyok egyébként, és állítólag ez régi berögződés, hogy a szemproblémások nem szülhetnek simán.... Nekem simának indult, de sajnos egyéb problémák miatt lett császármetszés. Nehezebb volt a felépülés, ez tény, mint a sima szülés után, de akkor és ott ezt látta a legbiztonságosabbnak a nőgyógyász.

Egy a lényeg: légy pozitív, és csak arra gondolj, amikor már a kezedben tartod a picid! :-)

2013. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekemis császárom volt :) Én örülök h igy alakult. Ne görcsölj ezen akk csak rosszabb lesz. Hidd el nem olyan fájdalmas mint amilyennek gondolod :)
2013. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit mondott a doki? Valószínű ezt a kört nekem is meg kell majd járnom...:)
2013. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok azt mondta, hogy egyelőre jó. Van már egy kis változás, de még nem számottevő. Ha az utolsó trimeszterben előjön foltos látás, szemremegés, fókuszálási zavar, villódzás, akkor mennem kell vissza.
2013. jún. 15. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!