Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki úgy járt, hogy egy...

Van aki úgy járt, hogy egy hét alatt 1,5 kg-ot hízott?

Figyelt kérdés
25+2 hetes kismama vagyok és pontosan egy héttel ezelőtt reggel 1,5 kgmal kevesebbet mértem.Egyébként 57kgról indultam és a mai reggeli mérlegelésem szerint 6,5 kg plusznál járok. Szerintem sok egy hét alatt a 1,5 kg plusz.

2013. jún. 10. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én egy hónap alatt híztam 4 et. előtte egyet sem:-)
2013. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25 hetes vok
2013. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig oda tudtam figyelni az étkezésemre,de most megnőtt az étvágyam és sokszor azt érzem,hogy éhen halok :-) Nekem eddig folyamatosan jöttek a kilók főleg az első 3 hóban.
2013. jún. 10. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen ez.Nekem havi 1-2 kg jött eddig fel,múlt hónappban nekem is 4 kg 4 hét alatt.Többet feküdtem és pihentem,ugyanannyit ettem.
2013. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy hét alatt 5kilót híztam (de az mind víz volt)
2013. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy miket ettél előző héten és, hogy mennyit mozogsz.

De figyeld meg, hogy nem e vizesedsz. Ugyan abban az időben méred a súlyod? Mert a nap végén mindig több mint reggel.

Amit esetleg tehetsz, hogy kerülöd a sós ételeket kiadósan sétálsz

2013. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig reggel mérem felkelés után.Többet ettem,mint előtte,de mozogtam sokat.Érdekes,mert volt előtte,h egy hétig csak szinte feküdtem és akkor nem híztam :-) Biztos megindult a növekedésben a pocaklakó :-) Egyébként nem vizesedek.
2013. jún. 10. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Múlt héten elvileg 2,5 kg jött fel a ctg-n mért érték szerint. Valószínű ez mind víz volt, mert enni már nem bírok...
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a hetedik hónapban brutális 7 kilót híztam, egy honap alatt.. a védönö szerint nagy része víz volt, és annak is amit ugy összességében híztam, mert 36. hétre már 25kilónál tartok..
2013. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen csak nem mindegy, hogy mit eszel. Nasiból többet vagy zöldségből stb. Én nálam a krumpli nasik és sütik szoktak látszani nagyon ha nem figyelek oda.
2013. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!