Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki iszonyat keveset hízott...

Aki iszonyat keveset hízott terhesség alatt annak a pocakja hamar lement? Kórházból kijövet még volt pocak? Vagy csak a bőr volt lazább?

Figyelt kérdés
köszi!!
2013. máj. 17. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk "iszonyat keveset" alatt? Én 7 kg híztam, és nekem végig lent volt a hasam, már a 30. héttől folyton azt hallgattam ,hogy nem sokára szülni fogok,mert nagyon lent van a hasam... Szülés után kb 2-3 napig volt egy kicsike hasam, de az ötödik napon mikor haza engedtek akkor már csak a bőröm volt lazább de semmi hasam nem volt.

Viszont volt egy szobatársam, egy nappal hamarabb szült,mint én és neki, amíg "együtt voltunk" végig olyan nagy hasa volt,mintha 25 hetes terhes lenne, szép kerek pocija maradt.

2013. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát max 6-7 kg-ot értünk ez alatt mondjuk :)


köszi a válaszod!!

2013. máj. 17. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a naggyal sokat, 15 kilót híztam, ebből sok volt a víz. A kicsivel 13-at. Mindkettővel lement teljesen a hasam, ez inkább alkati kérdés. A védőnőm csak csodálkozott, hogy nem úgy nézek ki, mint aki most szült.
2013. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lányomnál +10kg, szülés után egyből azt tapogattam hogy hol a hasam, ilyen hullámzós laza bőr maradt csak utána. Fiamnál +16kg, de ott is szülés után csak a bőr maradt szinte. Hamar lement a pocak, pedig a fiamnál azt hitték ikreket várok akkora volt a hasam :)
2013. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 kilót híztam.Ahogy megszültem eltűnt a pocakom is.

Egyből olyan lett,mint előtte,csak kicsit lazább lett a bőröm.

2013. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2013. máj. 17. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
én 4 kg ot híztam -3 kg mal jöttem haza a kórházból, de pocim az maradt, igaz nekem 3 dik baba.
2013. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi ,hogy bele kérdezek de érdekelne ,hogy a lazább bőr mennyi idő alatt húzódik vissza?
2013. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy visszahúzódik. Sőt,mivel kinyúlt,így ezt muszáj feszesíteni. Vannak szerencsés alkatúak,én nem tartozom közéjük. 5 kg maradt rajtam,ebből talán 1 a lábaimon,1 a melleken,mert ugye még szoptatok,a többi has és úszógumi. Iszonyat szenvedek,hogy lemenjen. Úgy nézek ki kaja után,mint 6 hónapos terhesen,reggel meg mint egy 4 hónapos. :(
2013. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 6 kg-t híztam, 13 kilóval kevesebbel jöttem haza a kórházból. Nekem a hasam már a kórházban visszahúzodott szinte eredeti méretre.
2013. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!