Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket egyek, hogy behozza a...

Miket egyek, hogy behozza a baba a lemaradást?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kisebb a koránál, 2 hét múlva rendelt vissza UH-ra. Ezzel kapcsolatban tettem is fel kérdést.

Tudni kell, hogy a mai napig hányok és nem kívánom az ételt. El vagyok napi 3x étkezésen is akár, de most eroltetve eszek. Na de miket?

Femibiont szedek egyébként.



2013. jún. 10. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem ettől függ.

A babák olyanok, mint a kis paraziták, ami kell nekik elveszik tőled.

Ha te csontsoványra fogynál, a magzat akkor is elvenné a szervezetedből azt ami neki kell, ezért a vitaminok is inkább a te javad használják.

Ha nem fejlődik megfelelően, az nem a te hibád, hanem a magzat nem képes gyarapodni.

2013. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nem mindenki fejlődik egyformán. Lehet, hogy behozza majd később.
2013. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak, nem rajtad múlik, hanem a babán, valami miatt nem fejlődik, úgy ahogyan kellene, majd kivizsgálják az okát, és ha az orvos úgy látja nem megfelelő a méhen belüli növekedés, megindítják a szülést, hogy megelőzzék a bajt, kint pedig szépen megerősödik.
2013. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz ellene tenni, enyém is kisebb volt végig, az orvos azt mondta,hogy "ezt dobta a gép".
2013. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

21 hetes vagy egyébként


Koszonom a válaszokat.

2013. jún. 10. 13:31
 6/17 anonim ***** válasza:
vitaminokkal bombázd magad!
2013. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os

Pontosabban miket szedjek pluszban?

2013. jún. 10. 13:44
 8/17 anonim ***** válasza:

én szedtem teshesvitamint(gravida)

emellett pezsgőtablettákat, mg, kálcium

c vitamint 1000mg naponta

vasat mert vérszegény voltam


igyál sok folyadékot, egyél sok gyümölcsöt

mind3 gyerek 3800g körül született

2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszodat.
2013. jún. 10. 13:52
 10/17 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen.
2013. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!