Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Behozhatja a baba növekedésben...

Behozhatja a baba növekedésben a lemaradást?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, az uh szerint pici a baba (6,6mm), szívhang stb rendben, uh szerint 6hét 4 nap a terhesség ideje. A szokásos 2 magyarázatot kaptam, hogy később fogant (29 napos ciklus ?) v. beteg. 10. héten ismét uh. Kb 4-5 napja nem érzem a hasszurkát, pedig most nagyon várom, hogy behozza a lemaradást. Elképzelhető, hogy csak éppen most nem érzem, vagy ilyenkor tényleg nem nő? Csak reggeli émelygés van kb a 6. héttől. Félek, hogy baj lesz. Neten több adatot is találtam 7-12 mm-ig volt megadva a tartomány. Volt valaki ilyen helyzetben?
2009. aug. 26. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én babám az UH alapján szinte mindig le volt maradva 1 héttel.

Aztán a kiírt időpont után 6 nappal született és ezt is a doki indította meg. 3780 grammal és 55 cm-el születtünk



Egy boldog kiegyensúlyozott 9 hetes kisfiú anyukája

2009. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem értem mi a gond, a 6+4 az a 7. hét, és az uh is -+5 nappal saccol! Semmi bajotok, nyugi!
2009. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a 6,6 mm zavar, olyan picur:) Köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtatok!
2009. aug. 26. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló (bocsi kérdező): hogy érted, hogy -+ 5nappal saccol az uh? Az sem napra pontos?
2009. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az uh +- 10 napra saccol, nezzetek meg ha bevisz egy adatot a gepbe, mindig ez van mellette, adat, az hany hetesnek felel meg es +-10 nap
2009. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
második vagyok: napra pontosan nem tudja a legmodernebb uh sem megmondani, utánam szóló példáján látszik hogy az ő gépünk 10 napos pontossággal saccolja a terhességi kort, a mi kórházunkban a leleten +-5 nap áll, a gépek is különbözőek!
2009. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan megnéztem az uh képet amit kaptam, de én nem látok rajta +/- eltérést, ráadásul, csak ezt a képet kaptam, meg egy igazolást amivel mehetek a védőnőhöz. Semmi egyéb papír. Sokan írták, hogy a méh méretét is megmondták, gondolom, ha nem lett volna megfelelő az mondja... de csak annyit mondott jó helyen van, és élő - és, hogy pici, ez nem megy ki a fejemből:( -
2009. aug. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!