Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél normális...

5 hetes terhességnél normális a hasszurka?

Figyelt kérdés
Olyan a hasam mintha szúrkálnák, középen a méhemnél, barna folyásom is van ez ugye bajt jelent? Csak csütörtökre van időpontom az orvoshoz. Néha a lábam is fáj, mintha izomlázam lenne.
2010. okt. 3. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a barnazas nem tul jo jel, de ha jol szamolom, akkor most lenne mensid, ugyhogy belefer, a hasszurka normalis es a labfajas is, pihenj sokat es ne stresszelj

boldog babavarast

2010. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A hasszurka nem baj,de a barna folyás már igen.Menj el az ügyelere,ne várj csütörtökig,nehogy elvetélj.Lehet csak egy kis gyógyszeres támogatásra van szüksége a babádnak,de ne hanyagold el,menj MOST!
2010. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szurkálás lehet már a méh helyezkedésének is a jele. Én 5 hetesen úgy begörcsöltem, ahogy még soha.

A barna folyás nem jó jel, de lehet, hogy csak annyit jelent, hogy még nem teljesen zárt a méhszájad és most záródik. De biztosat majd a dokid fog mondani.

Előre ne aggódj! Nem lesz baj! :)

2010. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na haragudj meg kedves utolsó,de ne adjunk feltételezésekre abban az esetben ha egy várt babáról van szó.Igenis nyomás az ügyeletre.Inkább egy kellemetlenebb óra,mint hogy baj legyen.Sose bocsátaná meg magának...
2010. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszi a kioktatást :)

Az én véleményem az, hogy nem kell zaklatni azt a gyereket, ha nem muszáj. Az is kérdés, hogy mennyire barnázik. De persze a döntés az övé.

2010. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem oktattalak ki...amúgy meg tudod mit,az ő dolga,az ő babája,én mennék...
2010. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Én egyetértek azzal a válaszadóval, hogy nem feltétlenül jelent egyből bajt a barna folyás. És mivel menstruációs idő lenne, így teljesen normális is lehet, illetve a beágyazódás jele is lehet. Nekem kb. a 6-9. hétig volt enyhe barna folyásom. Voltam orvosnál, a méhszáj zárt, egy kis leválást látott, és azt mondta, hogy szedjek magnéziumot. Mára teljesen elmúlt, most vagyunk 10 hetesek. És egyes orvosok szerint amíg az a folyás nem éri el a menstruációs mennyiséget addig nincs gond. Nem hiszem, hogy ezzel egyből az ügyeletre kéne rohanni. Mindenesetre magnéziumot lehet szedni, ártani azzal nem fogsz. Jó babavárást :) Gondolom most én is fogom kapni a kioktatást, de itt egyesek egy tüsszentés után is az ügyeletre rohannának...
2010. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hasszurka teljesen normális, ezt még érezni is fogod jópár hétig. A barna folyás viszont nem a legjobb. Én a helyedben felhívnám a dokimat, és kérnék hétfőre egy időpontot csütörtök helyett. Legalább megnézi, hogy jó helyen tapadt-e meg, és meg tudja állapítani a terhesség korát. A lábfájás és az izomláz ettől szerintem független :-)
2010. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj lányok,ne legyetek már ilyenek :( én 7 hetes vagyok,aggódos kismama,első babával,leírtam mit tennék.Isten mentsen,hogy baja legyen,de miért ne menjen el?Biztos aggódik,azért írta ki a kérdést...csak ennyit akartam.
2010. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem túl sok a barnázásom, az is inkább halvány barna nem sötét. Mivel külföldön élek nem tudok hamarabbra időpontot kérni, így is szerencsém volt hogy csak egy hetet kell várni. :( Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 4. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!