Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudnátok mondani hogy...

Meg tudnátok mondani hogy terhesség alatt mennyi a megengedett legmagasabb vérsüllyedés ill. CRP érték?

Figyelt kérdés
Előbbi nekem 55, utóbbi 12,9 lett, és a nőgyógyászomhoz majd csak a jövő héten megyek. A neten meg egész különböző értékeket találok. Az világos, hogy terhesség alatt emelkedett, de hogy mennyire, az nem.

2013. jún. 11. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind a két vizsgálattal a gyulladásos paramétereket mérik.

Nálad ez mindkettő magas,de terhesség alatt ez normális.

Én csak ápolónő vagyok,nem orvos.Ő többet tud majd mondani.Azt viszont tudom,hogy terhesség alatt a vérsüllyedésnél 80 a felső határ, a CRP-nél 10-12 körül.

2013. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezek szerint emelkedett, de talán nem utal akut gyulladásra. A pici emelkedés pedig remélem attól van, hogy a mandulám egy ideje vacakol és kissé tényleg duzzadt is.
2013. jún. 11. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok, 8,7 a CRP, 23 a süllyedésem. Úgy tudom terhesen a CRP 10-ig jó, a süllyedés határértékét én sem tudom, jövő héten megyek a dokimhoz, majd megmondja.

A tiédre azért kérdezz rá mielőbb, kissé magas szerintem, de nem vészes.

2013. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!