Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél a babának...

Korai terhességnél a babának árthat a futás, konditeremben való lightos edzés szerintetek?

Figyelt kérdés
Még nem 100%, hogy baba, de nem szeretném,hogy a bérletem pocsékba menjen, és szeretném tudni,nem -e árthatok neki(ha ott van:),ha tovább járok. A hasam mensisen fájdogál, hol picit erősebben, hol pedig egyáltalán nem úgy 3 napja.
2013. jún. 12. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. Akik nem tervezik a teherbeesését és mégis ugy alakul azok sem változtatnak a hétköznapi teendőiken amig nem tudják hogy babásak mégsem lesz semmi gond belőle. Nyugodtan Te is éld csak a sima rutint.
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most ugyanígy vagyok. Görcsölget a hasam mintha meg akarna jönni, de még addig van másfél hét. Én kangoo-ra járok, ami szerintem abszolút nem tesz jót egy korai terhességnek. Nagyon gondolkodom, hogy kihagyok pár alkalmat.

Persze elvileg nem befolyásolja a korai terhességet, de mi sokat vártunk az elsőre, és érdekes módon akkor jött össze a baba amikor mellőztem a sportot.

Persze van akinél nem befolyásol semmit.

2013. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 12. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hétig jártam heti 5ször úgy edzőterembe, hogy nem tudtam, hogy babát várok, kardio, erősítés és spinning volt a program mindig, nem lett belőle semmi baj.

Azt viszont leszögezném, hogy ha tudtam volna, hogy terhes vagyok nem jártam volna, vagy ha igen, csak nagyon lightos dolgokat csináltam volna (séta, esetleg bicikli és taposás)

Szerintem nem éri meg kockztatni.

2013. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Terhesség elején én is jártam kondizni,futottam,szaunáztam,de csak 50fokosban.

Nem tudom,hogy ennek köszönhetem-e,de a kisbabám szíve leállt 11.héten.Pedig 7.terhességi héttől felhagytam minden sporttal és feküdnöm is kellett,mert elkezdtem vérezgetni.

2013. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azért vigyázok,és csak lightosan. De ha görcsölni fogok, nem megyek megint mert fáj a derekam, meg pocim is. Kedves utolsó: Borzasztóan sajnálom! :(
2013. jún. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!