Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babatok is belustul...

Tunde1983 kérdése:

A ti babatok is belustul neha? 27hetes km vagyok, mult heten azt hittem "kirugja a haz oldalat", de par napja alig erzem mozogni. Siman lustabb vagy szerintetek menjek el s nezessem meg? Koszi elore is

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi szerintem nincs baj! UGYAN ÍGY VAGYOK ÉN IS!

Nagyon keveset éreztem már vasárnap óta és rettentően beparáztam, épp ezért elmentem a dokihoz aki azt mondta hogy semmi baj nincs.A frontok és hogy méjen fekszik a gerincem felé.DE ma kárpótolt már,mert többet mozgott valamivel pedig egész nap úton voltam és mégis éreztem!

n is 27 hetes vagyok! Te mikor szülsz????

2013. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szió! Én 28+4 hetes vagyok nekem is néha lustibb. Mozog azért neked? Vagy egyáltalán nem ?


A lényeg ha mozog akkor minden rendben van . Akkor van gáz ha egyetlen egyet sem mozog egy nap .

2013. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én babám örökmozgó, a 33 hét alatt egyfolytában mozgásban van, ehhez képest nekem is nagyon ijesztő volt az a pár nap, amikor alig mocorgott. akkor kicsit megijedtem és elkezdtem figyelni, majd a nap végére megállapítottam, h az előírt kötelező penzumot azért végülis így is teljesítette. akkor aggódj, ha egyáltalán nem érzed mozogni. ha csak kevesebbet, az belefér, az ő napjaik sem egyformák. :-))
2013. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat, mindenkinek ment a zold kezecske. valoban ijjeszto a hiperaktiv napok utan egy "szabad nap", mintha takarek langon lenne :P , de a lenyeg hogy ha keveset is de moccan :)

szeptember 13ra vagyok kiirva, kedves masodik. te?

2013. jún. 13. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves elso, bocs.
2013. jún. 13. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

az én pocakbébym napközbe alig érezhető de este aztán beindul és izeg mozog:) nekem néha napközbe olyan érzésem van mintha üres lenne a hasam, de aztán megmutatja hogy ittvagyok ám!


28+4hkm

2013. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én agusztus 31 re vagyok ki írva :)
2013. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!