Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ki a tökéletes...

Szerintetek ki a tökéletes kismama? A szupermami? (mert, hogy itt mindenki megszólja a másikat valamiért! )

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs!
2013. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy értékrendje, amit ha más megszeg akkor van, hogy nem tud csendbe maradni. Ettől függetlenül mindenkinek vannak hibái, nincs tökéletes ember.
2013. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, értem, ha más az értékrend, csak az erőszakos "az én értékrendem a mérvadó" hozzáállást nem értem itt sok anyukánál, kismamánál.
2013. jún. 13. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz senkivel, :) csak azzal, ami neked, es a babucidnak jo :)
2013. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az már más, az már csak akkor szól, hogy ő a tökéletes.
2013. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaaaaa, itt most nem rajtam a hangsúly, engem nem nagyon befolyásol más véleménye csak nagyon sok mindenki nem így van ezzel....

Rájuk gondoltam:)

2013. jún. 13. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nem más véleményére nem alapozok , főleg nevelés kérdésben nem.

Szupermami van, mindenki az aki felnevelte tisztességesen becsületesen a gyermekét! Máskülönben, mindenki a saját háza körül sepregessen.

2013. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. A lényeg hogy szeresd a gyerekedet és lásd el tisztességesen. Na meg hogy ne másokkal foglalkozz.
2013. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki ide kérdést ír, az tisztába kell legyen vele, hogy kaphat hideget-meleget. A szupermamizás meg ugyanolyan idegesítő, mint maguk a szupermamik!
2013. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a saját anyukámat érzem "tökéletesnek", de szerintem, mindenki így van a sajátjával. :) Egyébként meg szerintem, nincs hibátlan szülő, mindenki követ el hibákat. Ezért vagyunk emberek, és majd a saját gyermekünknek, ha eljön az ideje, megpróbáljuk átadni a tapasztalatainkat, hogy ők ne kövessék el a mi hibáinkat. Követnek el majd másfélét! :)


30 hkm

2013. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!