Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok...

Berni76 kérdése:

14 hetes kismama vagyok érdekelne hogy ti hogy élitek meg a terhesség szép perceit? Kinek milyen tapasztalatai vannak ebbe az idöbe?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nincsenek szép percek, mert még mindig sz.rul vagyok. Remélem, hamarosan elmúlik.
2013. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még 14 hetesen szép pillantok kb 18 hétől szüntek meg a rosszul léteim :) Utána már minden percét élveztem és még élvezem is :).


28+3 hkm :) Boldog Babavárást:)

2013. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig azt hittem meghalok.Nagyon nem élveztem egyetlen percét sem.
2013. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az elejétől kezdve örömteli! Hál isten rosszullétek sem voltak! 28hkm
2013. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak ritkán voltak rosszulléteim, szóval nem mondhatom, hogy ez tönkretette az első trimesztert (rám inkább a hangulatingadozás a jellemző :D), de közben olyan igazán szép pillanat nem jut eszembe. Mondjuk szerintem inkább azért, mert mindig úgy voltam vele, hogy valahogy nem tudtam elhinni, hogy tényleg egy élet növekszik bennem. :) Azért a szép pillanatok közé sorolnám azt, amikor megtudtuk, hogy baba lesz, amikor a páromnak elmondtam, amikor a családnak elmondtuk. És persze az ultrahangvizsgálatokon annyira jó őt látni. :) Emellett most én a pocakom növekedésének örülök még nagyon :D Majd a 20 hét körül, amikor már megmozdul és tényleg érzed is magadban a picit, szerintem több lesz az igazán felejthetetlen pillanat. :)
2013. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszullétek engem is elkerültek. Igazán szép, emlékezetes amikor látom az uh-on és minden rendben van vele.Olyankor mindig repesek a boldogságtól. És amióta terhes vagyok, azóta mintha többet viccelnék és nagyon jókat nevetek. :)
2013. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÉRDEZŐ VAGYOK. ÖRÜLÖK A SOK VÁLASZNAK HÁT ÉN IS NAGYON SOKAT VOLTAM ROSSZUL ÉMELYGÉS HÁNYÁS UNDOR STB.... MINDEN MEGVOLT 11 HÉT KÖRÜL KICSIT NYUGODTABB LETT MINDEN TALÁN MOST 14 HÁTBE VAGYOK NAGYON FESZÜL A HASAM MEG AZ ALHASAM ÉRZÉKENY A NÖVEKVÖ MÉHEM MIATT EZ AMI KISÉ ROSSZ NA MEG A SOK SOK PISILÉS ÉJJEL IGAZ ALUDNI SE NAGYON TUDOK SOKAT FENT VAGYOK ÉJJEL. MINDEN TERHESSÉG MÁS EZT NAGYON IGAZ NEKEM A 3-BABA LESZ DE EGYIKKEL SE VOLT ILYEN KÉNYES TERHESSÉGEM. NA MEG A HANGULATINGADOZÁS HÁT AZ SZŐRNYŰ NAGYON KITUD KELNI MAGAMBOL,DE ILYENKOR MENEKÜL MINDENKI OTTHONROK.....:)SZOVAL NEM KÖNNYŰ MÁR ALIG VÁROM HOGY MEGSZÜLJEK ...ÜDV BOLDOG BABA VÁRÁST MINDENKINEK.
2013. jún. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!