Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hkm vagyok, ha leulok kb...

26 hkm vagyok, ha leulok kb 10 percre azutan alig birok megtenni egy lepest annyira fajnak a keresztcsontjaim vagy mi, mitol van? Fekves utan is ez van, alig tudok kiegyenesedni

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is iszonyúan fájt, de egy idő után elmúlt, a terhesség vége felé nem fájt.:) Megváltozott a tested statikája ez okozza.

Ha nagyon rossz, menj el egy manuálterapeutához (orvos vagy gyógytornász manuálterapeutához ne egy sarlatánhoz).

2013. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Készül a tested a szülésre, lazulnak az izmok. Én 34 hetes vagyok, mostanában nem érzem annyira, de nekem is eléggé fájt korábban.
2013. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem rosszabb lett az idő előrehaladtával! Már 12 hetes korunk óta nagyon fáj, és én is abban bíztam, hogy elmúlik, de inkább erősebb lett, és hozzá jött, hogy a szeméremcsontom is fáj, de iszonyatosan! Ha fekszek nem tudok egyedül megfordulni az ágyban!

Nekem ez annyira rossz élményt adott, hogy én tuti bele nem vágok ebbe még egyszer, mert olyan vagyok mint egy hadirokkant, alig bírok mozdulni... és még a szülés hátra van...


De hátha neked elmúlik!


33 hkm

2013. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahh ugyanez van a szemeremcsontoknal is nekem..es az agyban is kinlodok, ja es nem tudok arrebb "guritani rugni" pl egy szobamerlegnyi sulyt sem a labaimmal, sem bugyit sem nagdragot felvenni nagyobb nyogesek es kinlodasok nelkul, nektek is...??? es a terhesseggel minden ok? valaMIT a baba nyom?
2013. jún. 14. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Minden rendben van a babával egyébként, csak kicsit nagyra sikerült :D A lepényem érett, de ettől minden nagyon jó! Nekem a hólyagomat szokta nyomni, de azt iszonyatosan, mást annyira nem...
2013. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah és igen pont így vagyok vele mint Te! Csak mivel vizesedik a lábam este úgy fekszek le hogy a kanapéból ki van szedve egy jó nagy párna és arra teszem fel a lábam... na hát azt ne tudd meg milyen kínlódás.. :D
2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oooo...ez azt jelenti h nagy baba lesz?????:S
2013. jún. 14. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Dehogy jelenti azt, hogy nagy baba lesz. Nekem is fájt a szeméremcsontom is, a keresztcsonti ízületeim is, majd megpusztultam egy darabig. 3050g-mal született a kisfiam.:)

Nekem az segített, hogy helyrerakták a medencémet és tape-eltem magam állandóan.

2013. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt... nekem ettől függetlenül van nagy babám.. hát gondold csak el 12 hetesen még hova éreztem volna a súlyát vagy ilyesmi.. :D
2013. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!