Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem magam koszosnak...

Miért érzem magam koszosnak és büdösnek?

Figyelt kérdés

Az elejétől kezdve folyton büdösnek érzem magam,mintha hetek óta nem tisztálkodtam volna,pedig mindennap fürdök.Kérdeztem már a párom is erről,azt mondta jó illatom van.Pár hete pedig fürdés után egy órával már úgy érzem,hogy egy merő kosz vagyok.

Mit tudok tenni?


2013. jún. 14. 17:23
 1/10 A kérdező kommentje:
24+4 hkm
2013. jún. 14. 17:25
 2/10 anonim ***** válasza:
probalj ki valami egzotikus illatu tusfurdot,es mikor fejezned a zuhanyozast 1 pillanatra csak hideg vizet engedj magadra.a hidegviz meg nyitja a polusokat es ettol sokkat tovabb tarto frisseseget fogsz erezni.
2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kifinomult a szaglásod. Én is éreztem így. Bár én mindenki mást és minden mást is büdösnek éreztem, nem csak magamat.
2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni ellene. Zuhanyozz gyakrabban és keress erősebb illatú dezodort, izzadásgátlót!
2013. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én lent éreztem magam folyton romlott halszagúnak,fürdés után is,erősebbek ilyenkor a mirigyek vagy mik a hormonok miatt,..hát ez van..
2013. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam, főleg a 20-25. hét után én is undorodtam magamtól. Más szagokra nem voltam érzékenyebb, de éreztem , hogy a bőrömnek más a szaga, mint elötte volt. Fürödtem délután és este már éreztem magamon. Szerintem tényleg megváltozott akkor a bőröm szaga, gondolom a hormonoktól.

Szerencsére elmúlt szülés után:)

Értem miről beszélsz, nekem nem használt semmi. A párom szerint nem voltam büdi, de ő is ezzel magyarázta, hogy a terhesség...

Azért kitartás:)

2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Erős illatot nem bírja az orrom,a hidegvizet kipróbálom.Kellemetlen mert mindig eszembejut,hogy jézusom biztos más is érzi,hogy büdös vagyok. :/

Most,hogy melegebb van többször tusolok,az hűt is,nem is izzadtság szagot érzek,hanem mintha hajléktalan lennék.

Az igaz,hogy a terhesség kezdete óta lepipálok egy falka vadászkutyát is. :-D

Köszi a válaszokat :-)

2013. jún. 14. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:

egyébként ilyenkor a vizelet szaga is erősebb szúrósabb szagú lesz,tapasztaltam mindkét terhességem alatt.

ablakot kellett nyitni miután pisiltem mert annyira tömős szaga volt :)

2013. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huh hát az első 16 hétben öklendeztem pisilés közben meg után.Rohantam ki a wcből,mert kishíjján hánytam. :/
2013. jún. 14. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én büdit tüsszentek amióta kismama vagyok..
2013. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!