Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben járok, de se nem...

32. hétben járok, de se nem érzékenyek a melleim, se nem nőttek meg (ugyanazt a melltartót hordom, amit régen is, se a kosár, se a méret nem változott, ugyanúgy áll, ugyanúgy nem szorít) és még előtejem sem volt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak mert mindenhol olvasom, hogy már az elején másik melltartt kell vennie, meg már a huszonakárhanyadik héten előteje van, vagy fáj a cici vagy mind együtt, nálam meg semmi.

Másnak is volt így?



2013. jún. 14. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, kicsit eresebb a mellem, de semmi több..valakinek ilyen valakinek olyan
2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első kisfiammal én is így voltam, kicsi melleim voltak mindig, végig ugyanaz a melltartó. Talán az utolsó hónapban nőtt valamicskét, majd szülés után pár nappal magam is meglepődtem, amikor beindult a tejtermelés... De előtejem nem volt nekem sem.
2013. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a végén járok, de nem változott méretileg semmit. Mondta a védőnő, hogy igazából szülés után indokolt a mellnövekedés, hiszen akkor indul meg a tejtermelés.
2013. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 32 hetes vagyok és nekem csak egy picit nött meg. Meg ma vettem észre fürdésnél hogy van egy pici elötejem is. A lányomnál nem volt semmi. De lehet hogy most is csak a dopegyt mellék hatása ez nem tudom....
2013. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ugyan így voltam én is és kerek 8 hónapig tudtam szoptatni, a lányom magától elvállt a cicitől. Semmit nem jelent, viszont szüés után 3. napon huhh jó kis feszes mellem lett, beindult a tejelválasztás... nem maradtál le még semmiről :-) könnyű szülést
2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már 6 hónapos a lányom, ugyanazokat a melltartókat hordom, mint terhesség előtt és alatt, pedig a mai napig van elég tejem, úgyhogy vannak ilyenek is.

Nekem alapból nagy a mellem, lehet, hogy ezért nem nőtt, bőven van hely a tejnek :)


A mellem meg csak az 1. trimeszterben fájt, utána megszűnt. Előtejem ugyan volt, de ez sem előírás, nem mindenkinek van.

2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem sem nőtt semmit a terhesség alatt a szoptatás alatt nőtt csak egy picit.
2013. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor már nem érzem magam olyan sorból kilógónak. :)
2013. jún. 15. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!