Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 éves vagyok! AB rh NEGATÍV,...

32 éves vagyok! AB rh NEGATÍV, a párom pedig POZITÍVOS! Ha az első babát elveszítettük és utánna kaptam Anti D-t akkor a 2. babánál léphet fel probléma?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja!

És mindez 9 hónapja történt!

Most ilyen a görbém!:

[link]

2013. jún. 15. 13:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igen régen szültem, de mivel nálunk is ez volt a felállás, havonta kellett mennem vérvételre, hogy ellenőrizzék az ellenanyag mennyiségét a szervezetemben.

Beszélj az orvosoddal.

2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami a babáddal történt. Ha megkaptad az anti-D-t, akkor nem lesz gond a 2 babával. Természetesen ez csak a vércsoport összeférhetetlenségre vonatkozik. Bármilyen más okból történő vetélést ez nem akadályoz meg.

Egyébként terhesség alatt mindenképpen többször fogják ellenőrizni, mint az RH pozitívos nőknél. Nálunk is ugyanez volt, én negatív, férjem pozitív. Semmi gond nem volt, 2 egészséges kislányom van.

2013. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt kaptál anti-D, másrészt meg ellenőrzik a terhesség alatt az ellenanyagszintet. No para!
2013. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!