Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

múlt hónapban 1-én jött meg, rendes erosségű volt, minden normálisnak tűnt...

Most 15-e van, pár napja rosszul érzem magam, émelygek, megy a hasam, nem tudok enni, elég erős a hangulat ingadozásom...


Sajnos a párommal össze kaptunk, ami eléggé megvisel, erre gyanakodtam, de most már megnyugodtam, de a tünetek még mindig itt vannak...


Nem tudom, hogy lehetséges-e, ha pl még a múlt hónapban teherbe estem, de attol még menstruáltam? A terhesség tünetei 6 hetesen jelentkeznek... Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok annak ellenére is, hogy ebben a hónapban megjött?


Ingerült és érzékeny voltam végig. Nem tudom, hogy egy esetleges terhesség miatt vagyok ilyen állapotban (a hangulatingadozás, az émelygés) vagy pedig a kapcsolati bonyodalom okozza mindezt.


Kérlek segitsetek!


2013. jún. 15. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs, junius 1-én jött meg, szóval ha májusban teherbe estem, megjöhetett attól függetlenül?
2013. jún. 15. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a terhességi teszt? Na az kimutatja, hogy terhes vagy- e. Az éteren keresztül nincs olyan ember aki ezt megmondaná!
2013. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ebben a ciklusban estél teherbe, nincs jele, mert még csak most lesz peteérésed, ovud. Ha az előzőből, és mégis menstruáltál (ami iszonyú ritka, megesik, de nem alap egyáltalán), akkor pedig akármilyen teszt akármikor elvégezve kimutatja. Csinálj egyet holnap és kiderül! Én nagyon elenyésző esélyt adnék a terhességre. Szerintem csak rossz időszakot élsz meg. Ennyi.
2013. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, eddig próbáltam arra fogni, hogy csak a stressz miatt vagyok rosszul... de bele gondoltam, hogy előfordulhat az is... szóval, terhesség alatt elég ritka a menstruálció, de nem kizárt, ezért is kérdezem...

Csinálnék tesztet, de nem látom értelmét, mivel képtelenségnek tűnik...

2013. jún. 15. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy teszt nagyon max. 500 forint. Annyira nem volt képtelenség a gondolataidban,hogy ide kérdést írj ki róla. Szerintem ennyit megér a lelki nyugalom, hogy ezt kizárhatod. De én magamból indulok ki. Nekem megérné. Nem egy nagy ügy, és 100%-os eredményt kapsz 5 percen belül.
2013. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!