Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha, nem feküdtü...

Lehetek terhes ha, nem feküdtünk le, nem volt bennem a barátom, csak a hüvely nyílásnál, és ott is élvezett el? A 11. napon voltam szűz vagyok elítélést nem kérek mindeketten 14 évesek

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

biológia könyvet azért kérhetsz, ha elítélést nem is.

Amúgy nem, ha nem jutott be spermium, akkor nem lehetsz terhes!

2013. jún. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akarva nem jutott be...egyébként nem tudom... :SSS
2013. jún. 3. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem álltál fejen vagy 10 percig, akkor kötve hiszem. Egyébként csak tanácsként és nem elítélésként, hisz ki vagyok én, hogy bíráljalak. Szerintem először olvass többet a szexről és annak következményeiről. Ha nem vagy tisztában azzal, hogy mikor lehetsz terhes (ez nem az az alkalom volt), akkor a helyedben én elgondolkodnék azon, hogy elég érett vagyok-e ehhez a dologhoz. Én nem hiszem.
2013. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok orvos azt mondja, hogy nem feltétlen kell közösülés a teherbe eséshez. Bár nem tudom, hogy szüzek esetében ez hogy alakul, de igenis be tud jutni, állítólag a lepedőről is, (Ezen nevettem, kétségeim vannak e felől, de miután több orvostól is hallottam így lehet elképzelhető) így az esély meglehet rá.

De ha rám hallgatsz, ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet. De azzal is várj egy jó hetet.

Én nem szeretnélek elítélni, de valóban olvashatnál kicsit többet erről.

2013. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél még MA 72 órás fogamzásgátlót
2013. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!