Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkezdtem szedni a magne...

Ha elkezdtem szedni a magne B6-ot mert keményedett a hasam akkor már folyamatosan kell szednem a terhesség alatt vagy elég csak akkor ha megint keményedik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Doki mondta hogy szedd, vagy magadtól szedted??? Meg mennyi idős vagy most? Arra figyelj, hogy 36.ik hétig lehet szedni! Ez nagyon fontos! Nekem is javasolta a dokim, de én nem szedtem állandóan, ill volt egy időszak amikor rendszeresen ettem, de aztán észrevettem, hogy nem kell akkora adagban és akkor is hat nálam. (erre akkor jöttem rá amikor, elfelejtettem beszedni és 3*1 helyett 2*1 vagy 1*1et ettem :)De ez nem recept, csak nekem így volt. esetleg kipróbálhatod csökkenteni, de függ a terhességi korodtól és hogy mennyire keményedtél.

Vigyázz magatokra!!! Azért ez nem játék!

2008. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsere a Magnezium nem gyogyszer, hanem nyomelem, ezert rosszat tenni nem tudsz vele :) Ha sokat szedsz, elkezd menni a hasad, de ez a legrosszabb verzio :)

Ha nem kemenyedsz, nem kell szedni, v szedhetsz kevesebbet, en elegge kemenyedos vagyok, ezert a Beres MagneB6-bol (ami egy szem = a masik fajta asszem Sanofi-fele 3X2 Magne B6-tal) szedek egyet, esetleg kettot.

2008. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én reggel 1 szemet szedek utána ha érzem, hogy keményedik akkor megint, de van olyan nap amikor ezt az egy szemet eszem máskor akár 3-4-et. Nem gond mivel nem gyógyszer csak nyomelem.
2008. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!