Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy méhen kívüli...

Lehet, hogy méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés

Csak kedden tudok menni a nőgyógyászomhoz, de nagyon félek!

A menstruációm második napján szeretkeztem a párommal és kiszakadt a gumi. A következő nap délutánra elmúlt. (Általában 4 napig tart aztán vagy egy nap szünet, majd vérzek még kicsit a 6. napon és vége)

Ez kb 2 és fél hete volt! Pár napja alhasi fájdalom gyötör, még akkor is, ha csak állva megölel a párom. A fájdalom a jobb oldali petevezeték környékén van. Nagyon félek, hogy ilyesmi baj lehet. Szerintetek ez annak a tünete lehet, vagy csak beleképzelem a félelem miatt és teljesen más a fájdalom. Nem tudom kivárni a kedden, jó lenne azt hallani, hogy hülye vagyok, és nem erről van szó. Mindenképp megyek orvoshoz, de nagyon aggódom.

(Még nem volt gyermekem, sem megszakított terhességem, 20 éves vagyok..)


2013. jún. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel már kimutatja egy jó teszt a terhességet.
2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz, csinálj egy terhestesztet. Az kimutatja a méhen kívüli terhességet is.

De egyébként szinte kizártnak tartom. Menzesz alatt egyébként is kicsi az esély a terhességre.

Véleményem szerint esélyesebb az, hogy a menzesz alatti szex miatt kaptál egy kis petefészek-petevezető gyulladást.

Ugyanis menzesz alatt nem éppen egészséges szexelni.

De persze ez is csak egy lehetséges opció, de az is lehet, hogy semmi bajod.

2013. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy a peteérést érzed. De a teszt tuti nem fog hazudni. Ha van a közelben non stop tesco, és van aki elvigyen kocsival, tudsz venni, nem kell holnapig várni.
2013. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, az utolsó sem mond hülyeséget. Lehet, hogy szimplán ovulálsz.
2013. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!