Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetett jóslófájás?

Ez lehetett jóslófájás?

Figyelt kérdés
Hajnali kettő körül kimentem WC-re és mikor visszajöttem aludni, a derekamban a bal oldalon erősen nyilallt, szúrt. Egy idő után a hasamra is átsugárzott, a babám erősen mozgott. Semmiféle rendszeresség nem volt benne, elég sokáig fájt, hiába forgolódtam. Aztán enyhült, elmúlt, akkor aludtam kicsit. Aztán megint arra ébredtem, hogy erősödik, betakartam a derekam akkor kicsit jobb lett (nagyon meleg volt az éjjel..) Az éjjel kb háromszor tért vissza, a legutolsó háromnegyed 5-kor volt, ekkor elmentem lezuhanyoztam meleg vízzel, a derekamra irányítottam és nagyon jó volt, azt hiszem el is múlt, enyhült a fájdalom és vissza tudtam aludni. 37. hétben járok
2013. jún. 17. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,ez már jóslófájás volt..ha rendszereződött volna és erősödött volna,akkor indulhattatok volna a kórházba,de még szülni nem fogsz ha elmúlt..de igen,ez már jósló volt.

Nekem jóslófájásokkal indult a szülés a 40.hétben.

Május 2-re voltam kiírva,és 2.án délután 15 órától rendszertelen de erős fájásaim voltak(jóslók),és a derekam is fájt..nem múltak el,de nem is erősödtek..egész délután kitartottak,éjszaka nem tudtam tőlük aludni annyira erősen jöttek de persze továbbra is rendszertelenül..2 fájás között aludtam ami mondanom sem kell csak pár perc volt,mert hol 4 perc múlva jött a fájás,hol 7,hol 10,hol 5,stb. Majd éjszaka 3:40-kor folyt el a m.vizem,felvittek szülőszobára(én már akkor 4 napja kórházban feküdtem)és 3.án 14:50-kor megszületett a kisfiam :)

Úgyhogy készülj arra,hogy innentől kezdve már bármikor megszülhetsz és bármikor indulni kellhet a kórházba.

Könnyű és gyors szülést kívánok neked!!


6 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, csak annyira megijedtem mert olvastam itt az oldalon, hogy valakinek is hasonló volt és kiderült, hogy valami vesebaja van, gyulladása vagy hasonló.. Most megint elkezdett fájdogálni a derekam a bal oldalon de mellette nagyon gyenge menzis fájdalom-szerűségem is volt.. Aztán lezuhanyoztam megint és picit enyhült, most még fájdogál a derekam de szinte egyfolytában..
2013. jún. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!