Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is idegesít a párja a...

Mást is idegesít a párja a végefelé? A 35. hétben vagyok és egyszerűen minden mozdulata idegesít. Nagyon szeretem, de minden hibáját észreveszem. Ez ugye nem marad így? Csak a hormonjaim rendetlenkednek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

ez csak a hormonok jateka :-)

konnyu szulest!

2009. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a hormonok,mintha magamat hallanám.Nekem van egy 3 éves kislányom és az a dühöm is férjemre zúdul,szegények...na de már nincs sok kb.3 hetem van azt remélem még kibírja:)
2009. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam...azt hittem én lettem csak ilyen hárpia :)
2009. okt. 11. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ügyeletes házisárkány jelentkezik! :) Egyébként szörnyű, mert érzem én is, hogy csak a hormonjaim miatt van, és utólag nagyon bánom, ha szegény páromon csattan a türelmetlenségem, idiótaságom, de abban a pillanatban úgy érzem, nem tudok tenni ellene. Idegesít. Másik pillanatban meg ha ránézek, szétolvadok a szerelemtől... na szóval nem semmi, de nekem is már csak pár hét. :)
2009. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párom nem idegesít, örülök, ha picit itthon van velem. Viszont mindenki más igen. Néha rendesen szégyellem magam...

Nekem már csak pár(elvileg 2) napom van! :)

Sok boldogságot!

2009. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem idegesít a párom, sőt sokkal jobban kívánom, hogy velem legyen, mint előtte. Biztos, hogy a hormonok miatt van, de mivel Ő nagyon félti a babót, meg engem is, sokszor én üldözöm Őt, hogy végre mellettem is legyen.

30 km

2009. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most hogy feltette valaki ezt a kerdest,jottem ra,hogy engem is....tenyleg...:)minden idegesit,ha eppen eszik es egy kicsit csamcsog,ha dobol a labaval,szinte mindenbe belekotok:(pedig nem voltam hisztis soha,a terhesseg ideje alatt sem...csodalkozom,hogy meg semmit nem mondott:)valoszinuleg azzal nyugtatja magat,hogy nemsokara tul leszek rajta es minden a regi lesz...majd megkerdem ha hazajon:)konnyu szulest kivanok mindenkinek:)39 hetes kismama
2009. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem még az is idegesít ha tüsszent,szerintem lehetne halkabban is.Meg minden más is vele kapcsolatba,ha itthon van azért ha meg nincs akkor meg azért idegesít.Folyton mesél a munkahelyi dolgairól, bólogatok hozzá pedig halvány fingom sincs miről beszél.
2009. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!