Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hetes terhes vagyok és...

20. hetes terhes vagyok és nem érzem, hogy mozog a baba. Ti mikortól éreztétek egész nap?

Figyelt kérdés

Illetve csak esténként,ha lefekszem és az is csak rugdosás.

Vagy nagyritkán odarúg egyet napközben is.

Pedig egész nap mocorognak iyen pici korban.

Hogy lehet,hogy nem érzem.



2013. jún. 17. 18:26
 1/8 anonim válasza:
Szia. Ne legyél megijedve lehet hogy lusti a babó. Egy ideig én sem éreztem csak ha lefeküdtem,szerintem azért mert hájasab a hasam. De én is csak rugdosást meg kidudorodást érzek. Boldog babavárást
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogy érzed magad ebben a meleben? Tudod a pici nemét? Elözö voltam
2013. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kisfiú lesz :)azt is akartunk,nagy a boldogság!

Semmi bajom a nagy meleggel reggel 7kor még kint napoztam 1 órát.Te nezen viseled?

Csak az zavar,h itt ilyen 11.hetesen már ézik a babájukat én meg alig.60kg vagyok,nem vagyok kövér.

2013. jún. 17. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen éreztem először(első baba), holnap töltöm a 22.-et de kb csak 2 napja van úgy, hogy nem csak ágyban/kanapén fekve érzem a mocorgását. Szerintem 1-2 hét és érezni fogod :)
2013. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne aggodja van aki késöbb kezdi érezni. Jól viselem voltam magzatviz vételen 3 hete.Várom az eredményeket magas volt a PAPP-A az fhcg alacsony.Emiatt idegeskedem.
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is alig éreztem 20 hetesen, most lassan 23 vagyok, és még így is vannak olyan napok, amikor szinte semmi, az is ha fekszek :) sok mindentől függ, a hasfaladtól, a méhlepénytől, eleve 20 hetesen, sőt 22-24 hetesen is tök normális, hacsak ennyit érzed :)
2013. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére nem kell magzatvíz vételre menni,így is annyi minden miatt ideskedek.

Tiszta hipochonder vagyok,figyelni mit ehetek mit nem.Vajon jól mostam meg a gyümölcsöt :)

Nem tesz jót ez a sok aggodalom tudom,de ilyen lettem.

Remélem minden rendeben lesz veletek!

2013. jún. 17. 19:41
 8/8 anonim válasza:
Hát én sem gondoltam hogy a terheség ennyi aggodalommal jár. Mikor másokat látok akik várandosak mindenki olyan nyugott én meg mindenen parázok. Én ugy érzem rendben lesz minden. XD
2013. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!