Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs fogadott orvosa/szülésznője a János kórházban?

Figyelt kérdés
Sajnos, eddig mind csak fogadott dokis kismamival találkoztam. Egyre gázabbnak érzem, hogy nekem nem lesz, sajnos nem tehetjük meg. Mik a tapasztalatok a terhesgondozáson+szülésen? Normálisan fognak bánni velem?
2013. jún. 18. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ott szültem fogadott orvossal kétszer is, de többször láttam olyan kismamát, akinek nem volt fogadott orvosa és szülés után olyanokkal feküdtem egy szobában, akik ügyeletesnél szültek. Nem panaszkodott senki.

Szerintem jó dokik vannak a Jánosban.

Szülésznőt nem fogadtam, ügyeletes volt mindkettő, és mindkettő nagyon szuper volt.

2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott orvosom a Jánosban (Szfváron volt, de végül nem ott szültem), de az a doki, akinél a Jánosban szültem (Dr. Szentiványi Zoltán) sokkal rendesebb és normálisabb volt, mint a fehérvári fogadott dokim.
2013. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 petera6 ***** válasza:
Én 26 hetes kismama vagyok, és a Jánosba járok terhesgondozásra, ott is fogok szülni. Nincs fogadott senkim sem :) Nekem tökéletesen megfelel az ellátás, de én nem vagyok paramami. Tudnod kell, hogy azért van ám különbség az sztk-s és a magán foglalkozás között. Én egyszerűen nem igénylem az ennél nagyobb odafigyelést.
2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!