Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok, a...

35 hetes kismama vagyok, a heten megyek elosszor ctg-re a janos kh. -ba. Fogadott orvosom van, de mar csak a korhazban fogunk hetente talalkozni. Vervetel, kenetvetel, ctg-k kiertekelese. Szokas ilyenkor penzt adni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nem szokás.

Majd a szülés után adhatsz neki pénzt.

2009. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a magánrendelőjében, hanem a kórházban lát el, akkor elméletileg nem kell. De hogy nyugodt legyél, szerintem kérdezz rá nyugodtan, őszintén.

Ebben a helyzetben én is rákérdeztem és a kórházban sose kért semmit.

2009. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kért már ilyenkor!

Könnyű szülést!

2009. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ctg-re járok, én is csak a kórházban találkozom az orvossal és nem szoktam neki adni semmi.

Úgy gondolom a magánrendelésen már megkapta, de nem is várja el.

2009. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tőlem sem kért már ilyenkor pénzt. A magánrendelésén fizettem neki rendesen. Nem várta el:)

2009. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
számomra se volt világos ez, ugyanilyen cipőben jártam, úgyhogy én is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :-)
2009. márc. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!