Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köze van a terhességhez?

Köze van a terhességhez?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy a kis- és nagyajkak közti hajlatban a jobb oldalon van egy felpüffedt rész. Nem fáj, nem piros, semmi ilyesmi, de egy sávban eléggé kiemelkedik. Lehet visszér vagy a melegtől, vagy esetleg attól, hogy egyre nagyobb a nyomás...? Bocsánat a gusztustalan kérdésért. Első gyerekkel vagyok 22 hetes.
2013. jún. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, elvégre ott lent jön ki a baba szóval biztos az a rész is készül a szülésre én 25 hetes vagyok de eddig mondjuk nem vettem észre hasonlót igaz eddig nem is figyeltem, de majd utána nézek :)
2013. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyomja a baba, ezáltal vérbőség alakul ki, mivel neked egy ponton van csak, valószínűleg egy ér duzzadt meg. teljesen normális. a 3. trimeszterre hozzádagad a többi is :-(
2013. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem igazán tudtam mire vélni, hogy van egy 'új' sávom :/ De akkor lesz ez még rosszabb is! :D
2013. jún. 18. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
lesz, de addigra meg már úgyse látsz belőle semmit a hatalmas pocakodtól :D
2013. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!