Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki Ikeában vesz...

Van valaki aki Ikeában vesz pelenkázót? Valakinek ötlete hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

kicsi a hely és a meglévő bútorainkkal kell variálni

van egy komód,amit először gondoltam h megkapja baba a ruháknak és veszek egy merev pelenkázó alátétet kiságyra,de nagyon drága 5000-nél olcsóbban nem láttam,használtat is néztem,de nincs időm figyelgetni licitálni,úgyhogy az az új tervem h ez a szekrény lenne,alá lehetne tárolódobozokat tenni egyebeknek,mert ha eredeti ötletnél maradok akkor meg komódot helyettesítő fiókos bútordarabra kell szert tenni,mert azoknak kell amik most benne vannak



2013. jún. 18. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En megmondom oszinten, nem tervezek pelenkazot venni. Nalunk is a fo ok a helyhiany, egyszeruen nem ferne el sehol. A gyerekagy is a haloszobankban lesz, az agyunk eleg magas, szerintem e n azon fogok pelenkazni. Veszek majd egy olyan szivacspelenkazot, amit a pelenkazokra szoktak tenni es kesz. Amugy ismerosnel lattam ezt a modszert, nekik nem hianyzott egy kulon pelenkazo. Remelem nekem sem fog.
2013. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy a masodikon en is gondolkoztam, mert osszecsukhato, de kozben meg nem tunik olyannak, amin kenyelmesen lehet pelenkazni, ugyhogy elvetettem az otletet.
2013. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. Mindkettőt drágának találom ahhoz viszonyítva, amit nyújt. Kiváncsi lennék mennyire stabil Lehet, hogy a másodikhoz hozzáteszel még 10 ezer Ft-ot és egy sokkal stabilabbatkapsz ami szintén elfér kis helyen. Aztán lehet, hogy élőben stabil, csak a kép alapján nem tudom elképzelni.
2013. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as vok ismét. Az 1. válaszoló megoldása is sokkal jobb a belinkelteknél. Miért ne lehetne az ágyaon pelenkázni? Én sem csodálkoznék, ha végül nem használnám a pelenkázó asztalt...
2013. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mint az első. Használtan vettem 3500-ért a vaterán. Akkor 1 évesek voltak az ikreim, már elmúltak 2 évesek, de még mindig használjuk,ha éppen a szobájukban rakom őket tisztába. 13 kilósak már fejenként, de simán bírja, semmi baja. Annyi, hogy nyiván hosszában már nagyobbak is, mint a pelenkázó, de a testük még bőven elfér, a lábuk meg pelenkázásnál úgyis fent van:) Imádom. Egyszerű, lehet rá pakolni alulra, könnyen tisztán tartható.
2013. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kb 5 hónapig használtam, azóta a mi ágyunkon, vagy a kanapén pelenkázok. Teljesen felesleges volt megvenni ennyi időre. Miután elkezd rugdosni, de főleg ide oda fordulni, szinte lehetetlen egy kis pelenkázón pelenkázni, öltöztetni.
2013. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az ágyon eleinte nehéz és kényelmetlen lesz főleg ha megint császáros leszek,az viszont valóban igaz,hogy elsőnél is kb 9 hónapig használtam a merevet
2013. jún. 18. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi csak letakarítottuk az egyik komód tetejét arra vettünk műanyag borítású szivacsot (Ikea). Anyukámék az ágyon pelenkáztak minket. Barátnőm ügyeskezű férje meg a rácsos ágy tetejére szabott-rögzített egy levehető deszkát.
2013. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk olyqan van mint az első.Nagyon jó volt,az első gyereknél mindig használtuk.Amig kijött a doki fél évig mindig azon vizsgálta a lányt. Mostmár őt visszük be.A kicsi is azon van pelusozva és azon vizsgálja a doki.

Amikor nem volt rajta kit pelenkázni mert a nagy már szobatiszta volt és a kicsi meg még nem született meg,volt egy karácsony hogy azon volt a karácsonyfánk. (Kb 2-3 hétig állt,sőt volt hogy a tv-nk volt rajta mert nem tudtuk hova tegyük....) Most viszont a kicsit pelusozom rajta,igaz most forditva tettük össze ,mert a tv alatt kicsit meghajlott a farost lemez rajta. A nagy meg az alsó részben kialakitott magának párnával takaróval kuckót:) Egyébként nagyon massziv,a kórházban is ilyen volt nekünk. A nagynál ebben voltak lent a pelusok meg társai. Egyébként nekünk is az volt az eredeti ötlet hogy majd a kómodon pelusozok,de amit vettünk a gyerekruháknak(MAlm 4fiokos) túl magas nekem igy vettük ezt és tök jól kihasználjuk:)

2013. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én az elsőt fogok, nagyon masszív, néztünk is egy nagyot, ennyiért azt hittük, majd nyeklik-nyaklik :)

nekem az ágyas megoldás nem jön be, szerintem kényelmesebb így, de az is jó, ha a kiságyon van olyan merev pelenkázó, praktikus

2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!