Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinált valakinek a párja...

Csinált valakinek a párja otthon pelenkázót?

Figyelt kérdés

Több helyen néztük, de ami jó az elég drága, ezért jutottunk arra, hogy megcsináljuk mi.

Falra szerelhetőset szeretnék, milyen praktikus?


2009. máj. 6. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a párom csinálta a pelenkázónkat.

A mienk olyan, hogy később két különálló szekrényként is lehet majd használni (nem falra szerelhető). Úgy kell elképzelni, mintha egy polcos szekrény és egy kisebb komód lenne összetolva.

Ha szeretnéd küldök róla képet, írj privit!

2009. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem is a pärom csinälta a pelenkäzot,mert asztalos.igy könnyü dolgunk volt... :) nekünk is ugy nez ki,mint egy komod,a felsö fiok kicsi,a mäsik 2 melyebb.mivel eleg pici a babaszobänk,ezert lehuzhato a teteje,es igy lehet belöle pelenkäzot csinälni...ha nekem is irsz privit,en is szivesen elküldöm a kepet! :)
2009. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem édesapám csinálja a pelenkázót. Ajtós komód lesz, kb 120 cm magas, 80 cm mély, 1 m széles, hogy a pelenkázó lap mellé lehessen pakolni, és a teteje meg lesz picit magasítva, hogy még véletlenül se gurulhasson le róla a picur:)

2009. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a férjem csinálta bútorlapból. Mi egy régi Brendon katalógusból néztük ki, ott voltak a méretei is. Szép lett. Utána csinált egy pakolos ruhásszekrényt is ugyanabban a stílusban. Olyan mintha boltban vettük volna csak szerintem igényesebben van megcsinálva.
2009. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2009. máj. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!