Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett? Szedjek valami...

Mi lehetett? Szedjek valami vitamint vagy várjubk. Még?

Figyelt kérdés
Lett 3 ppozitiv tesztem de elkeztedm vèrezni. Bementem a sürgõssègire a hcg szintem 3.10 volt azt mondta a doki biztos terhessèg volt a de a baba nem maradt meg teljesen kitisztultam! Vissza mentem egy hèt múlva kontrolla másik orvos volt azt mondta engem jól megilyesztettek szó se volt terhessègrõl. elsõ tervezett baba lett volna. szeretnènk egy picit de nem tudom h.mit csináljunk ppróbálkozzunk?? vagy várjubk egy kis idõt? ès vmi baba mama vitamint szedjek h ne legyen semni baj a következõ babànál?? mert eddig nem szedtem semmit

2013. jún. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes már a tervezésnél terhesvitamint, vagy folsavat szedni. Ez nem segíti a megtapadást, hanem bizonyos fejlődési rendellenességeket előz meg.

Szerintem nyugodtan próbálkozzatok! Ha esetleg még egyszer ilyen pozitív teszt+vérzés lenne, akkor spec.orvosi vizsgálatra van szükség, hormonok stb.

Nagyon gyakori sajnos a korai vetélés, főleg első terhességnél, ettől még lehetsz terhes! Sok sikert!

2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szèpen. de èn szten megvárom legalább az elsõ menstruàciót
2013. jún. 18. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is sokan ajánltották a vitaminokat, mikor megcsináltam az első pozitiv tesztet azonnal vettem E vitamint, megtapadás miatt, szedtem egy jó pár napig, aztán a dokim azt mondta, hogy valamilyen terhesvitamint és B vitaminokat, igy vettem Magne B6-ot. (biztosan lehet kapni Magyarországon is, Szlovákiából vagyok).

De én várnék 1-2 menstruációt, hogy jobban kitisztuljak.

2013. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szèpen várok legalàbb èn is egyet mert èn is azt hallottam.h jó megvârni az elsõt a tisztulás miatt.
2013. jún. 18. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Első terhesség nekem sem jött össze, 12 hetesen halt el a baba, nyilván nálam kellett méhtisztítás. A dokim azt javasolta, hogy az első ciklust várjuk meg, majd javasolta a pozitív teszt után progeszteron szedését, valamint terhességi vitaminként a Femibion 800-at (folsav van benne!!!). Szerencsére hamar teherbeestem, most még magnéziumos is szedek, csak akkor, ha nem érzem jól magam. Az első trimeszterben a növekedés miatt sokat fájt a hasam és a magnézium nagyon jó volt (magnerot-ot szedek). Most ebben a nagy melegben is szedem, mert nem túl jó a közérzetem :(

14 hetes vagyok épp :)

2013. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a vitaminhiány volt a baj, de mindenképpen szedj vitamint, nekem is mondta a doki, hogy már előtte el kell kezdeni. Én plusz folsavat nem kaptam.
2013. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gratulàlok a babàhoz;) tudom h nem a vitamin hiàny volt az oka. de inkàbb elkezdtem most szedni. csak azt nem tudom h melyik vitamint szedjem.
2013. jún. 21. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!