Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szül Novemberben az...

Valaki szül Novemberben az István kórházban? Fogadott dokit/szülésznőt, vagy majd az ügyeletesnél szül? Esetleg aki már szült ott milyen tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

November végére vagyok kiírva.

Van fogadott orvosom,dr.Lengyel Mária,egyenlőre elégedett vagyok mindennel.

És Te?Kinél fogsz szülni?

2013. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs még választott orvosom és gondolkodom is,hogy kell e.Egyelőre a mester utcai sztk-ba járok.
2013. jún. 19. 11:37
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a kérdésre. :)

Mi is november legvégére vagyunk kiírva és az Istvánba megyünk.


Egyelőre magánorvoshoz járok, mert vidéki a lakcímem, de hamarosan ideiglenesen bejelentkezem párom mamájához, így már ide fogok tartozni.


Az elején mindenképpen magánorvost szerettem volna, hogy biztosan tudjuk, minden rendben van, egyébként ügyeletesnél tervezem a szülést, több okból. Természetesen az anyagiak sem elhanyagolhatóak, de nem ez a lényeg, ha akarnánk, szerencsére azért ki tudnánk fizetni az orvost, de én feleslegesnek tartom. Nem úgy általánosságban, hanem nekünk. Eddig minden tökéletesen rendben ment a várandósságom alatt, egyetlen rosszullétem sem volt, a baba is szépen fejlődik, én meg testileg és lelkileg is készülök a szülésre. Így nem érzem, hogy 5-10 percre (kitolási szak) feltétlen szeretnék kifizetni 100 ezreket. Arról nem is beszélve, hogy annyi jót olvastam az Istvánról, hogy bárki lesz ott, tudom (vagyis inkább bízom benne), hogy legjobb tudásuk szerint járnak majd el.


A fogadott szülésznőn még gondolkozom, de minden ott dolgozó szülésznőről szépeket olvastam, szóval ezen a téren is nyugodt vagyok. Illetve már a várandósság eleje óta rövid (egész konkrétan 3 órás) szülésre készülök, járok jógára, otthon is foglalkozom a dologgal, s hiszek benne, hogy ha lelkileg felkészülök és testileg minden rendben, akkor kivitelezhető a terv. :)


Bocsi a maratoni bejegyzésért. Kérlek, írjatok majd Ti is, hogy mi a véleményetek a kórházról.

Mikor mentek szülésfelkészítőre?

Az őszi dátumokat én még nem találtam a weboldalukon.

2013. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia Örülök,hogy írtál! :) Én voltam 2 hete egy nagyon jófej orvos és egy doktornő tartott előadást és számomra hasznos volt.Volt szó a fájdalomcsillapításról is szóval már kicsit nyugodtabb vagyok. De szerintem az ősszel majd még egyszer elmegyek,mert a szülőszobát nem tudtam megnézni. :( Én is csak jó dolgokat hallottam a kórházról, egy ismerősöm szült ott fogadott doki és szülésznő nélkül és ugyan úgy ellátták, azt mondta semmire nem volt gondja. Bababarát kórház szóval a baba is 24órában veled lehet, sokat segítenek.
2013. júl. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!