Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap folyamatosan...

Ma egész nap folyamatosan keményedik a hasam. normális ez? tegnap töltöttem be a 35. hetemet.

Figyelt kérdés

igaz az utobbi idöben kicsit túlhajszoltam magam, és ma még ki is borultam kicsit lelkileg... (pedig ez egyáltalán nem jellemzö rám)

most estére már szinte 5 percenként keményedek, és a hasam alján is húzo menszis érzésem van.

ugye ez nem azt jelenti, hogy beindult a szülés?


2009. okt. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nekem szinte minden nap ez van. Nem kell sokat mozognom hozzá és bekeményedik. Van mikor egész nap. Akkor csak fekszek. Pihenj sokat. Én napi 2x2 Mg Citricit szedek keményedésre. Nekem is van menzi szerü fájásom majd minden nap. Ezek az utolsó hetekben normálisak.

32km

2009. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat
2009. okt. 12. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi hetes vagyok, nekem is keményedik és szintén menzeszesen fájogat, főleg estefelé. Néha én is félek, de azt olvastam, hogy járkálni kell pár percig és ha nem igazi szülés, akkor ettől elmúlik. Meg ha igazi szülés, akkor előbb-utóbb a magzatvíz is elfolyik. Mindenesetre pakolj össze kórházas cuccot, én már összeraktam,hogy ne kelljen kapkodni, ha úgy alakul.
2009. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma már jobban vagyok, vettem be mgb6-ot is.

tegnap még gyorsan összepakoltam a korházi csomagomat, mert eléggé megilyedtem :)

ma nem csinálok mást, csak vasalgatom a kicsi rucijait...

2009. okt. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!