Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mostanában szülnek,...

Akik mostanában szülnek, megmutatnátok milyen pizsit- hálóinget vettetek a kórházba? Hány db-ot visztek?

Figyelt kérdés
AKI Képet küld annak külön köszönet !!!
2013. jún. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én épp egy éve szültem harmadik törpémet, tehát hasonló időjárás mellett. Én mindig úgy vittem, hogy nappalra puha rövid nadrág és pamut póló, és csak éjjelre pizsama, ami vagy gombos hálóing volt (rövid ujjú vagy ujjatlan) vagy rövid naci-pólós hálóing.
2013. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nalunk nem engedtek meg bugyit se hordani, nemhogy rovidnadragot. Haloinget vittem sikerult olyat vennem, ami mindket iranybol gombos volt, kenyelmes volt a szoptatas. erdeklodj utanna esetleg mastol aki ott szult mit enged a korhaz
2013. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy 3 darabot vittem, de minden nap haza kellett adnom egy vagy ket darabot mosni
2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!