Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt mostanában kötelez...

Valaki volt mostanában kötelező ultrahangon a Bajcsy-ban?

Figyelt kérdés

Olvastam a honlapjukon, hogy 2.000,- Ft + DVD ellenében felírják a vizsgálatot. Nincs csekkem, így érdekelne, hogy más hogy oldotta meg. Be kell menni külön és elhozni egyet, vagy míg várakozok a vizsgálatra (mert nem tudtak pontos óra:perc időpontot mondani, csak azt, hogy leülök és várakozok)gyorsan kiszaladok megérkezéskor a közeli postára? Ti hogy csináltátok?


Meddig tartott maga a vizsgálat? Köszönöm előre is.


2013. jún. 4. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
kötelező ultrahangon voltam a bajcsyban 2szer is. a kötelező ultrahang (Tb àltal) tàmogatott tehàt nem kell èrte fizetni. maximum azèrt kèrhetnek pènzt mert megirjàk a Dvdt. de szerintem a bajcsyban ilyen nem csinàlnak, mert közkórhàz. időpontot az elsőre nekem sem adtak (20hetesre) de a hölgy akkor adott időpontott a 30 hetesre ès a 37 hetesre is előre!amugy beutalò is kell amit a kezelőorvosod ir meg!remèlem tudtam segìteni
2013. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mennyi ideig tartott kb. a vizsgálat? Úgy értem, mennyire voltak alaposak szerinted? :) Csütörtökön majd én is megtudom, de érdekel másoknak a tapasztalatai. :)
2013. jún. 11. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hàt a 20 heti alaposabb volt mint most a 30 heti, de itt màr ugye nagyobb a babó is ès csak a szívet nèzik, meg a mèretet csak. ha 30 hetire mèsz kèpet màr nem èrdemes kèrni.mi kèrtünlk, kaptunk is de nem làtszik màr semmi mert akkora! amugy az utolsó uh kb 5 percig tartott a papir alàiràsàval együtt!:)
2013. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ma meg volt a 12. hetes ultrahang. Szerintem 2-3 perc, ha volt az egész. De mindent rendben találtak. Kedvesek voltak. Kaptam egy képet, bár nem kértem, nem is lett túl jó, és épp elfogyott a papír is, de annyira élénk volt a babó, hogy a szonográfus nem győzte dicsérni ezért. :-) Kalimpált össze-vissza, a szájához emelte a kezét. Már nagyon várom, hogy mindezt 4D-n is láthassuk.
2013. jún. 13. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
a 4D- vel viszont vàrjatok a 26-27 hètig, mert akkor már lassan elèri a "vègleges " formàjàt,de mèg van helye mozgolòdni!:)jó babavàràst!:):):)
2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :) Legalább 2x szeretnénk elmenni mozira. :)
2013. jún. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!