Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hallani szeretném a szívhan...

Ha hallani szeretném a szívhangot, akkor szólni kell a dokinak, vagy ha már lehet hallani akkor automatikusan megmutatja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha első vizsgálatra mész, akkor biztosan megmutatja, ha már van.
2013. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig kapcsolták be a hangot, inkább szólj ha nem hallod.
2013. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6. héttől lehet hallani a szívhangot előtte nincs. Nekem is mindig bekapcsolják nem sokra csak egy percre. Szerintem szólj nyugodtan és akkor majd mond rá valamit, bekapcsolja vagy el mondja, hogy sajnos rossz a gép vagy ilyesmi.
2013. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb doki automatikusan kapcsolja be a hangot, hogy megmutassa a szívdobogást.

Ha mégsem tenné, legfeljebb megkéred.

2013. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten még nem volt szívhang, a 7. héten is csak a gép mutatta, nem lehetett hallani, pedig valamit tekergetett a doki. Talán legközelebb. :)
2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!