Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan van, hogy a 16. hétben...

Olyan van, hogy a 16. hétben észrevetten a pocakomon egy ilyen hullámszerű mozgást? Este néztem a gépnél ülve a székemben és látványosan kitüremkedett az egyik oldalon

Figyelt kérdés
16hkm
2013. jún. 20. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A 16. héten? hm... talán. Én már 13. héttől elvétve éreztem magzatmozgást, de a hasam kb. 16 hetesen kezdett látszani, kb. 20 hetes voltam, mikor már a párom is érezte, és kellett 2-3 hét ezután, mire látszott is. Nem tartom kizártnak, de kicsi a valószínűsége.
2013. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a második terhességemnél nem mozgást, rúgást éreztem először, hanem hogy a baba kinyomja magát. Mikor lefeküdtem, úgy éreztem a baba erre vagy arra úszik, s ott làtványosan kinyomta magát, a férjem is látta, s ott egy kemény pukli lett. Olyan 16-17 hetesen volt ez
2013. jún. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!