Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hamarabb szült mint a...

Aki hamarabb szült mint a kiírt időpont válaszolna néhány kérdésre, bitos volt e a peteérés idejében, az uh-k során mérték nagyobbnak a babát, mennyit mozgott a terhesség során?

Figyelt kérdés
Mennyit szexeltek (főleg a vége felé) volt e bármilyen hüvelyi fertőzése terhesség alatt (gomba vagy bármi) , szülés előtti napon-napokon megerőltette magát vmivel (hosszabb séta vagy takarítás vagy bármi)?
2013. jún. 21. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a szex meg a hazimunka meg senkit nem szülesztett meg, ez csak legenda :). A mozgasbol se lehet barmire kalkulalni. Nekem elsö babam inditott szüles volt a 36. het utolso napjan, nalam szeritnem sajnos a stressz tett be, sok volt a baj akkoriban, kivoltam borulva, szivargott a magzatviz es onnantol kezdve mar nem biztonsagos ha bentmarad.
2013. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem van olyan ismerősöm aki szerint ez IS bejátszott. Engem eddig még egyik se szülesztett meg előbb de most nagyon fontos lenne majd hogy ne hordjam túl (amire sajnos vajmi kevés esélyt látok). Azért is kérdezem hátha van vmi közös vonás mégis csak amitől vannak akik korábban szülnek..
2013. jún. 21. 08:06
 3/3 anonim ***** válasza:
EN a kisfiamat 39. hetre szultem meg. Elotte ket tele szatyrot cigoltem haza az Aldibol es aznap hutot pucoltam illtve kb 5kg epret raktam el dzsemnek. Hogy ez jatszott e kozre hogy aznap beindult a szules azt nem tudom, de bevallt :)
2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!