Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok fogrémet, ecsetelő...

Ajánlanátok fogrémet, ecsetelőt vagy valamit a gyulladt ínyre, amit kismamaként is használhatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ínyem vérzett,erre a gyógyszertárban adtak cserszömörcés szájvizet.Szerintem kérdezd meg a gyógyszerészt,biztos tud segíteni.Ajánlgattak nekem is mindenféle fogkrémet,de már nem emlékszem a nevére.
2009. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magyar gyógyszertárakba is lehet kapni: Corsodyl a neve, öblögeni kell vele. Én ezt kaptam terhesen és nagyon használt.
2009. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár egyszer amikor ezt leírtam, voltak akik felhördültek... hogy kismamaként nem tennék ki magukat ilyennek... és egyebek, de azért leírom. a fogínygyulladás azért van elsősorban, mert a fogíny ami felxibilis, bemegy alá a lepedék, nyál, ebből fogkő lesz, ez pedig meggátolja hogy a fogíny továbbra is természetesen mozogjon és az előtte is nehezen tisztítható fogtő, még nehezebben tisztítható lesz. ez begyullad, ami a terhesség idején még inkább belobban. bármilyen öblögetőt is veszel, az egyetlen megoldás a fogkő eltávbolítás, ami a tévhiedelemmel ellentétben nem fáj, csak kellemetlen. ha most nem csináltatod meg, akkor amig a kicsivel otthon leszel még kevésbé fogsz rá időt szánni. a gyulladt fogíny, akár 1-2 év alatt is sorvadáshoz vezet!!! nekem szó szerint nem túlzással ömlött a vér minden fogmosáskor és egy-két fogamnál szemmel látható volt a duzzanat amikorra 8-10 hetes lettem. leszedték a fogkövet és már másnapra nem vérzett!!! nem túlzás!
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt ugye megnő a vér mennyisége a szervezetben és ez okoz vérbőséget a fogínyben is, ezért vérezehet is. Szerintem moss fogat az étkezések után, használj jó fogkrémet és szájvizet, hogy ne gyulladjon be. Ez a terhességgel jár. Sok jó fogkrém van igaz közel 1000 ft az áruk, én már évek óta előnyben részesítem ezeket. Szájvizet meg szerintem inkább patikában vegyél, ha már gyulladt az ínyed.
2009. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Parodontax fokgrém nekem 2 nap alatt helyrehozta, azóta is azt használom. Kb. 1000 Ft. egy tubus...

A Cordosyl nekem egy dolog miatt nem jött be: első használatkor megszűnt minden ízérzékelésem, egy napig mintha fűrészport vagy farostlemezt ettem volna...

2009. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Herbária cserszömörcés szájvíz + homeodent fogkrém, természetes, nem kockázatos. a fogíny problémák a vérbőségtől vannak, minden nyálkahártya megduzzad és érzékeny lesz nemcsak a szádban...
2009. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Forever fogkréme jött be nagyon. Szép fehérek tőle a fogaim is, de a lényeg, hogy az ínyvérzést teljesen megszűntette már a 2. napon. Euro függő az ára, én olyan 1100-1300-ért veszem. És csak kicsi borsónyi kell belőle. Sokáig kitart.
2009. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az amway fogkéme a glister vált ve nekem. Nagyon jó áron lehet kapni és sokáig elég. Gyulladásra is nagyon jó.
2009. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mániákus fogmosó vagyok mert a mumusom a fogorvos:)Nem vérzik az ínyem csak fáj,rettentő érzékeny.A szájvízeket még nem próbáltam.Mégegyszer köszönöm a jó tanácsokat.
2009. okt. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!