Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Horváth Boldizsár vagy...

Dr. Horváth Boldizsár vagy Dr. Kovács Antal?

Figyelt kérdés

Hezitálok a két orvos és kórház között... Szakértelem és anyagi okok miatt is. Mást hallok mindenkitől. Boldizsár dokihoz pl. lehet menni akár hétvégén is, mert Cellbe igen. Nekem fontos, hogy minidg rendelkezésemre álljon a dokink, ha esetleg baj lenne. Ne adja Isten. Pl. ne csak heti egy nap lehessen menni hozzá... És nem tudnánk, nem is akarnánk a szülésért 100 ezreket kiadni.

Remélem tudtok segíteni!


2013. jún. 22. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ha arra a Boldizsár dokira gondolsz, aki Szombathelyen is rendel, akkr én őt csak ajánlani tudom. Nagyon lelkiismeretes, emberséges orvosnak ismertem meg.


A másik orvost nem ismerem.

2013. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudsz róla esetleg részletesebben is írni? Anyagiak, elérhetőség stb... akár privátban...
2013. jún. 22. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kovács egy nagyon jó doki volt évekkel ezelőtt, sok generáció született nála, és mindenki elégedett volt nála. De az utóbbi időben a saját bőrömön is tapasztalatom, hogy megfásult, más lett. Ha pénzt adtam, minden más volt, még a hangja is.. Ha nem adtam, akkor gyorsan menjen, legyünk túl típus volt. Nekem ez egy orvostól felháborítóm megértem a helyzetüket, de én akkor szeretek pénzt adni, ha mindenhogy normális. Akkor hálapénz, nem akkor ha elvárják.. Kiábrándultam belőle emiatt.
2013. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most én is a Kovácshoz járok... Nekem is úgy tűnt a pénz és a hangja összefüggés, ahogy leírtad... Sajnos. Ezért is bizonytalanodtam el, mert úgy hallottam Boldizsár doki nem ilyen.
2013. jún. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!